У Рівне на "Art Jazz Cooperation 2015" приїде гуру українського джазу

27 - 29 серпня 2015 р. VIIІ міжнародний джазовий фестиваль “Art Jazz Cooperation” вкотре стане дійством, на який завітає особлива аудиторія – люди, що вміють відчути красу джазу, сприйняти та пропустити крізь себе його меседжі, розуміти емоції на обличчях музикантів під час гри, мають своє, оригінальне, цікаве бачення.

Така свідома аудиторія на думку організаторів фестивалю формує певну культурну еліту, що може здійснювати разом прекрасні речі та робити наші міста прогресивнішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному на фестивалі "Art Jazz Cooperation 2014" зібрали 35 тисяч для армії

- Ми переконалися в цьому ще тоді, коли VII Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation» проходив під слоганом «Make jazz, not war», або ж «Займайся джазом, а не війною» Цьогоріч слоган фестивалю звучить інакше, на нашу думку не менш актуально, а саме як “Мистецтво бути вільним”. Ми хочемо навчитися цьому мистецтву разом з Вами, тому своїм баченням та концепцією даного мистецтва з Вами поділяться не лише музиканти , що джазуватимуть на сценах «Art Jazz Cooperation 2015», а і митці, що поєднують різноманітні жанри мистецтва в темі джазової музики.

Серей гостей музичного свята - яскравий представник мистецтва бути вільним, а саме гуру українського джазу Олексія Когана, що на міжнародному джазовому фестивалі “Art Jazz Cooperation” 28 серпня в Луцькому Замку та 29 серпня в МузДрамТеатрі презентуватиме авторську программу “ Джазові історії з Олексієм Коганом”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завдяки рівненському джазовому фестивалю, військові отримають Vertex

У Олексія багато облич - автор і ведучий понад 5 тисяч радіопрограм, арт-директор фестивалю “Alfa Jazz Fest у Львові”, продюсер та арт-директор компанії “Jazz in Kiev”, куратор Волошинської сцени фестивалю “Джаз Коктебель”, член Міжнародної джазової асоціації журналістів.

Слідкуйте за новинами на офіційному сайті фестивалю www.artjazz.info та в соціальніх мережах. Імена інших учасників VIIІ міжнародного джазового фестивалю “Art Jazz Cooperation” будуть оголошені незабаром.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.