На Рівненщині змагатимуться кінологи

На базі Катеринівської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№46), відбулися змагання з багатоборства кінологів установ виконання покарань та слідчого ізолятора області.

Критеріями оцінки журі стали рівень теоретичних знань та безпосереднє їх застосування на практиці. Журі очолював перший заступник начальника управління Костянтин Мазяр.

Учасники змагань, виборюючи звання кращого, демонстрували загальний комплекс підготовки,подолання смуги перешкод,обшук місцевості,затримання людини, яка чинить втечу, охорона затриманого та захист молодшого інспектора-кінолога,робота по слідута ряд інших завдань.

За результатами фінальної частини змагань призові місця між командами-учасниками розподілилися наступним чином:

1 місце – Полицька виправна колонія (№ 76);

2 місце – Городищенська виправна колонія (№ 96);

3 місце – Катеринівська виправна колонія (№ 46).

В особистомузаліку перше місце виборов молодший інспектор-кінолог відділу охорони Полицької виправної колонії (№76) сержант внутрішньої служби Ігор Бондарчук, який брав участь з німецькою вівчаркою по кличці «Том».

«Змагання серед кінологів установ виконання покарань проводяться щорічно. Першочерговою ціллю таких змагань є підвищення рівня фізичної підготовки та професійного рівня молодших інспекторів-кінологів, обмін досвідом роботи, визначення кращих кінологів, поліпшення підготовки службових собак установ області, а також визначення командної та індивідуальної першості», - розповідає перший заступник начальника управління ДПтС України в Рівненській області Костянтин Мазяр.

Варто відзначити, що в системі охорони установ виконання покарання Рівненської області особливе місце посідає розроблення заходів, спрямованих на подальший розвиток кінологічної служби та підвищення її ролі в боротьбі зі злочинністю. З цією метою систематично проводяться виїзні навчальні збори з практичними відпрацюваннями, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.