У Рівному військовозобов'язані ухиляються від армії

У рамках шостої хвилі часткової мобілізації, яка завершується 17 серпня, до лав збройних сил України було призвано 1384 особи. Тим часом планували призвати півтори тисячі військовозобов’язаних. Про це повідомив військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату Михайло Твердохліб.

- Незважаючи на складну ситуацію в Україні, чимало військовозобов’язаних ухиляються від мобілізації. Адже, на жаль, наше законодавство недосконале, немає чіткої бази військовозобов’язаних, заборони перетинання ними кордонів тощо. Наразі у Рівному створені спільні групи працівників ЖКП, МВС та військового комісаріату, здійснюється повторне оповіщення військовозобов’язаних, - зазначив Михайло Твердохліб.

Окрім того, за його словами, повністю план із мобілізації виконали Вінницька і Чернівецька області, завдяки співпраці з правоохоронними органами.

Також він додав, що кількість військовозобов’язаних, які мають бути призвані, пропорційна по всіх областях України. 

- Ми також почали розміщувати на дошках оголошень будинків розпорядження, у яких зазначається, щоб військовозобов’язані з’явилися у військкомат і надали свої дані. Варто також додати, що великою проблемою військових комісаріатів є те, що військовозобов’язані думають, що повістки мають їм вручатися під підпис. Натомість у законі передбачається оповіщення, про те, що має бути підпис, не йдеться, - додав Михайло Твердохліб.

Ключові слова: 

Коментарі

І скільки тих хвиль мобілізацій буде? Цікаво, що синки порошенка, луценка побули десь на полігонах для понтів по місяцю і тепер учасники АТо, а син луценка - навіть інвалід війни. А усі смертні по року служать. Ота бля справедливість.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.