Депутатам Рівнеради вручать повістки в армію на сесії

Відсутність єдиного реєстру військовозобов'язаних ускладнює процедуру проведення часткової мобілізації не лише на Рівненщині, а й по всій Україні. Тому керівництво Рівненського обласного військового комісаріату звертається до народних депутатів України від Рівненщині з проханням у найкоротші терміни все-таки створити такий реєстр.

За словами військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату Михайла Твердохліба, нині немає важелів впливу на тих військовозобов'язаних, які просто не відчинили двері або не пустили на територію своєї садиби, щоб їм вручили повістки.

- У таких випадках повідомлення про те, щоб ці люди з'явилися у військкомати, залишають у дверях чи у поштових скриньках. Але багато військовозобов'язаних це ігнорують. Серед них і чимало депутатів різних місцевих рад Рівненщини, які просто не приходять у військкомат і не проходять медичну комісію. Тому не виключено, що і депутатам Рівненської міської ради вже на найближчій сесії, яка відбудеться 20 серпня, вручать повідомлення, щоб вони з'явилися у військкомат. Я вважаю, що кожен депутат має звернутися у військкомат, пройти медичний огляд і отримати висновок. Адже багато депутатів ходять і розказують, що вони не можуть служити. А я кажу, що можуть, просто вони не приходять у військкомат, - каже Михайло Твердохліб.

За словами військового комісара, так, наприклад, за шість хвиль часткової мобілізації сім тисяч осіб по області уникають приходу у військкомат.

- А лише за шосту хвилю чаткової мобілізації 22 особи подали в розшук, документи ще щодо 31 військовозобовязаного готуються для подання у правоохоронні органи, а щодо 5 військовозобов'язаних за уникнення мобіліцізації відкрили кримінальні провадження. Тому дуже важливо, щоб реєстр військковозобов'язаних був введений, - зазначив Михайло Твердохліб.

Коментарі

Ага, а особливо в частині причини небудування туалету. Напевно тому, що є маразм і маразмище, яке людська свідомість не осилює:)))))

Ще одна сесія зірвана, кворуму знову не буде, половина депутатів не прийде на сесію

http://vse.rv.ua/zhittya/1439300347-tualet-spotikannya-chomu-v-rivnomu-k... чому не можна коментувати цей маразм Юрець?

А чому люди повинні мобілізуватися і брати участь в АТО. Чому професійні військові, яких 150 тис, 300 тис. МВСівців,красять забори в частинах і кришують бурштин, імітуючи боротьбу, а в АТО направляють звичайних цивільних українців. Де силовики, які в рамках своїх посадових обовязків повинні бути в АТО.

І підуть наші дьопи кєрзу топтпть, хватить їм вже рішунькать на місцях

А чому той реєстр ще досі не ведеться? Кому це вигідно? Потім транслюють по телебаченню комедії, як приходять повістки уже померлим. Знайшли? А тих, хто проходив спеціальну підготовку для подальшої роботи в силових органах, вони ж усі на обліку перебувають, чому їх ніхто нікуди не мобілізує??? Комісари цього не знають, чи не хочуть знати???

«Свежо предание, а верится с трудом!». Чому ж та "Відсутність єдиного реєстру військовозобов'язаних" так гарно і безперебійно спрацьовує, приміром, для усіх без виключення фігурантів ваших, шановна редакціє, публікацій у рубриках "Рівненська золота молодь" - діти політиків та бізнесменів, "Свіжа кров", "Досье", усіляких там голів наглядових рад і футбольних президентів… Проте майже не дає збою для сільських хлопців, роботяг, хворих, алкоголіків, тих, що стоять на обліку в медзакладах, але ні до золотої молоді, ні до свіжої крові ніякого відношення не мають. То, може, саме з числа цих героїв ваших шпальт дасте інформацію хто з них мобілізованих, непридатних чи той, що поза реєстром. А чом би й ні. Якщо можна "Рівненській золотій молоді», «Свіжій крові» і решті на загал виставляти різного роду подробиці зі своєї біографії, селфі і фото маєтків, авто, собак, подруг, то й розвінчати міфи про їх «мобілізаційну недоторканість» варто. Хіба це не цікаво?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.