У Рівному громадський порядок охоронятиме "Варта"

Питання про реєстрацію громадського формування з охорони громадського порядку "Територіальна оборона Рівненщини Варта" розглянули сьогодні на засіданні Рівненського міськвиконкому. 

У результаті коротого обговорення рішення підтримали.

А міський голова Рівного Володимир Хомко жартома зазначив, що скоро громадський формувань буде більше, ніж працівників міліції. 

Коментарі

всі ці варти - це йовбаки. Помните Мукачево і озброєного калашніковим Йовбака у кєпці та треніках, теж з якоїсь варти.
Хай краще їдуть на полісся і копанки віджимають, а не в центрі міста рекетом займаються.

ну йоб! скільки вже тих охоронців порядку буде, то СОМ, то Правий Сектор, то поліція, то пепси. Вони скоро між собою перестріляються за право трусити дрібязок з кишені підвипивих студентів. Видно Аваков вже назвільняв досить ментів що вони тепер у приватні псевдо міліції формуються.

А якщо серйозно то всі ці воєнізовані приватні формування які ховаються під назвою "охорона громадського порядку" - є протизаконні і антиконституційні. Рівняни в їх присутності можуть повністю ігнорувати. Все що по закону може зробити цей "вартівець", це набрати 102 і повідомити про факт злочину якого він став свідком, але НІКОЛИ і нівякому разі вони не мають права перевіряти у вас документи, затримувати, робити зауваження, чи застосовувати силу і спецзасоби. Їх права на вулиці не більші ніж у бабці що оргує періжками.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.