Рівненські правоохоронці вилучили обладнання для обробки бурштину-сирцю

Вартість вилученого під час обшуків устаткування для обробки бурштину-сирцю становить понад мільйон гривень. Згідно з наданими документами, обладнання виготовлене в одній із сусідніх держав. Тим часом міліція проводить обшуки на всіх підприємствах, які мали договірні відносини з держпідприємством.

Зараз працівники міліції вживають низку заходів для встановлення джерел походження незаконно видобутого бурштину на території Рівненської області, а також осіб, причетних до незаконного промислу. Крім того, правоохоронці вживають заходів щодо недопущення фальсифікації документів на державному підприємстві, яке займалося обробкою бурштину-сирцю, а також на тих суб'єктах господарювання, які мали з ним договірні відносини.
У рамках кримінального провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 198 (придбання або збут майна, завідомо здобутого злочинним шляхом) Кримінального кодексу України із 7-го серпня цього року на території Волинської та Рівненської областей проводяться санкціоновані судом обшуки на підприємствах, діяльність яких, за свідченнями керівництва ДП, пов’язана із видобутком бурштину-сирцю.

За результатами обшуків, проведених з 07.08.2015, працівники слідчого управління та управління протидії злочинності у сфері економіки УМВС України в Рівненській області вилучили устаткування в кількості 6 одиниць, призначене для обробки незаконно видобутого бурштину. Ринкова вартість цього обладнання складає понад мільйон гривень. Відповідно до наданих документів, обладнання виготовлене в одній із сусідніх з Україною держав.
Крім того, правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, перевірка якої наразі триває.

Про це повідомили з СЗГ УМВС України в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.