Мешкані Рівного звинувачують "Санком" у неякісному вивезенні сміття

Мешкані Рівного звинувачують "Санком" у неякісному вивезенні сміття. Кажуть, що сміттєвози протікають і заливають територію дворів рідиною з неприємним запахом. Про це пишуть у спільноті - "Рівненський ревізор": 

- Сміттєвози САНКОМ протікають, і територія біля під'їздів, після вивезення сміття, починає благоухати в декілька разів більше, допоки сміття не було вивезене. Всьому причина - рідка сміттєва маса, яка залишається на асфальті біля під’їздів, коли тудою проїдає машина САНКОМ.
Як можна зробити так, щоб у нас було чисте подвір'я, і щоб ці діряві машини не забруднювали територію біля під'їздів. 
Важливо підкреслити, що контейнери для сміття не протікають, протікають МАШИНИ, які це сміття возять. Протікають по всій дорозі. І прогулюватись тими місцями, де їхали ці машини, не хочеться. А якщо ця територія - біля під’їзду, кудою змушений ходити по декілька разів на день?! 
Сподіваюсь, у Вас є варіанти вирішення даного питання. 
Як у Європі так роблять, що там ніякого запаху, не те що рідкої консистенції, на асфальті немає..?

Ключові слова: 

Коментарі

Що ж ви від САНКОМУ хочете, всі питання до Євтушенка, замість нових машин, що мали б вивозити сміття, Євтушенко купляє собі нульцеву Hyundai Elantra і ще якусь автівку

А ще вони іздять в жару, розвертаються на місці по розпечему асфальту, чим його псують.

У Європі асфальт після сміттярки змивають шлангом (бачили на власні очі). А баки зі сміттям стоять у закритих бункерах і сморід від них не "стоїть" на півкварталу. Влітку контейнери спорожняють ЩОДНЯ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.