Рівняни обурені роботою персоналу харчівні "Майдан"

Рівняни обурені роботою персоналу харвчівні "Майдан", про це вони написали в спільноті "Рівненський ревізор": 

- Про харчівню "Майдан" тут вже писали, проте, не можу стриматись і не написати свій відгук. 

Де набирали персонал туди ? Таке відчуття що їх забрали з якоїсь наливайки, і вони крім клієнтів яким потрібно 100 грам і пряник інших і не бачили. В закладі пильно - особливо коли піднімаєшся по сходах. Офіціанта можна чекати доооовго, поки він не підійде, та не кине вам на стіл меню. 

Здається раніше було якось краще, або просто не помічала... Дуууууууже цікаво було б подивитись що там на кухні - на мою думку там суцільний хаос і відповідна "чистота"... Правда ми ніколи про це не дізнаємось, бо навіть для знімальної групи "Ревізору" , знайшовся "родич" що не пропускав. 

Ключові слова: 

Коментарі

Пішла ЖАРА... Весело!!! Буде! Карти відкриваються - відкриваються ... Не буду писати вже про публічний дім на озері Обарова! Де ні сервіса ні кухні. Одні простітухуххумла) Почали піар чорний. Чекайте.

Хотів поцікавитись коли ви там останній раз були? дякую

Майдан і у мене залишив неприємне враження

Дуже "ПРОФЕСІЙНО"працюють журналісти цьго сайту взяли СТАТТЮ СУМНІВНОГО ПОХОДЖЕННЯ місячної давності і опублікували під СВОЇМ заголовком.ГАНЬБА!!!

Чого ж ви всі туди ходите як там так все погано ?

Цікава штука

Згідна. Я була взимку останній раз, після того не хочу. Офіціантка була жахлива, таке враження, що вона взагалі не рада відвідувачам

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.