На Рівненщині з'явилося "музичне" дерево

“Музичне дерево” – таку незвичну назву дали жителі Здолбунова зрізаній тополі, що знаходиться у місцевому гідропарку. А звучить вона завдяки Володимиру Петровичу Артюхову, який грає музичні твори на баяні, сидячи прямо у розщелині дерева, повідомляє "Здолбунів сіті".

 Володимир Петрович не боїться спеки – він кавказець. Народився у місті Гянджа, Азербайджан, після армії переїхав до Здолбунова, як він висловився, у якості “комсомольця-добровольця” для розбудови міста. Працював баяністом у Будику культури, та потім, так склалися життєві обставини, що він змушений був переїхати до Нової Мощаниці. Двадцять п’ять років баяніст порався по господарству, зовсім забувши про свій музичний інструмент. Та ось скоро йому виповнюється 77 років, і він вирішв, що вже час розпочати жити для свого задоволення та займатися улюбленою справою.

Вже другий тиждень Володимир Петрович приходить на своє постійне місце, до стовбура зрізаної тополі, і грає музичні твори, які попередньо вивчає вдома. Одягнутий у футболку з написом “Україна” та з жовто-блакитним напульсником на руці, він кожного дня по 3-4 години присвячує грі на баяні. Він це робить не заради грошової винагороди – найкращою подякою для музиканта будуть оплески. Та, нажаль, слухачів поки що у нього не багато, якось люди соромляться підійти та послухати цю музику від душі. Давайте підтримаємо Володимира Петровича! Зазвичай, він приходить у Гідропарк зранку, о 8-9 годині, але сьогодні пообіцяв редакції Здолбунів City навідуватись туди з музикою ще й ввечері. Якщо ви почуєте музику зі стовбура дерева, то не лякайтесь, а підійдіть та порадуйте музиканта оплесками!

 

Юлія Люкшин

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.