Щоб стати мером Рівного - треба сплатити 9001 гривню

Центральна виборча комісія у Постанові від 10 серпня 2015 року № 170 затвердила розміри грошових застав для кандидатів на посаду міського голови та для виборчих списків кандидатів у депутати обласної, районної, міської, районної у місті ради, висунутого у багатомандатному виборчому окрузі, на чергових місцевих виборах.

Так, «найдорожче» буде стати міським головою Рівного – сума застави становить 9001 грн. Більше тисячі гривень також доведеться заплатити бажаючим стати міськими головами Костополя (1199 грн.), Сарн (1066 грн.), Дубна (1391 грн.) та Кузнецовська (1492 грн.) Найменшу ж грошову заставу на Рівненщині платитимуть кандидати на посаду міського голови Корця – 306 гривень.

Щодо місцевих рад (обласну, районні, міські), то «найдорожче» буде стати депутатом Рівненської обласної ради, сума грошової застави для виборчого списку кандидатів до якої становить 41 983 грн. За список кандидатів до Рівненської міської ради потрібно буде внести заставу в розмірі 9001 грн. Найменші ж суми платитимуть за виборчі списки до Корецької (306 грн.), Дубровицької (372 грн.) і Радивилівської (390 грн.) міських рад.

Нагадаємо вибори мають відбутися 25 жовтня 2015 року.

Про це повідомив Святослав Дубов із інформаційного відділу РОГО КВУ.

 

Коментарі

Бля, що у вас робиться в головах, каша. одні про бурштин, Яйкимця і його бурштинову мафію, інші про будівництво і всяку фігню. Піпл, вибачне за прямоту, але ви довбойоби.

Відомо Всім - як у Хумка жиир видаляли пару років тому на Мірющенко! Медсестри досі - сміються)

Чув таку байку . Хумко проти полісся! Бурштина! Наказав будівельникам не продавати житло - поліщукам. Заморозити будівніцтво! Хто купуе житло? Банда бурштинщиков що очолюе Якімець? Царь бурштину! Так ось йому Хумку будівельники відповіли! Йди - лісом стара лопата! Ми будували та продавали! А ти що городиш?В місто не може заїхать Дубенчани, Млинів, Сарненські, Дубровиця!? Ти стара лопата та ізгой! Йди собі по тихому! Та баалдей! Дідюган!

А Хумко сказав скільки грошів йде з закону Сені на 5% на підакцизні продажі ? В Бюджет? Ні? Чому так асфальт ложуть в місті та двори да ладу приводять? Не знаете? Тількі за 5% від Сені міска влада отримала додаткових 5 лямів в бюджет! От і будують! Це не заслуха ХУМКА. Він свої 40% і так на карман бере. А піариться так -що памперс підноси! Аж от піару скоро обсереться ! Так піар для ЛОХІВ! Лухторат -ХУМКА!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.