У Рівному гуртожиток перебудовують в «шанхай»

Мешканці Рівного обурені засиллям самосудів поблизу багатоповерхівок Рівного. Адже спритні мешканці та підприємці споруджують забудови не менші за площу самого будинку. На прохання рівнян ми вирішили з’ясувати чи законна розбудова місцевого «шанхаю» у гуртожитку на вулиці Гагаріна, 29.

Журналісти сайту «ВСЕ» відправили міський владі запит, у яковому попросили перевірити законність спорудження добудов на вулиці Гагаріна, 29. У підсумку ми з’ясували, що цей гуртожиток не перебуває у комунальній власності міста Рівного. 04.08.2008 в даному гуртожитку мешканцями створене та зареєстроване об'єднання співвласників «Наш спільний дім».

- Управлінням містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради гр. Верзуну М. П. надано містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на вул. Гагаріна.29 для реконструкції нежитлових приміщень 1-го поверху будівлі гуртожитку. Крім того  Кузьмичу Ю.Х. надано містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки на вул. Гагаріна 29 для реконструкції нежитлових приміщень 1-го поверху будівлі гуртожитку. Також ОСББ «Наш спільний дім», на адресу Рівненської міської ради надіслало копію декларації про готовність об'єкта до експлуатації «Капітальний ремонт житлового будинку (капітальний ремонт покрівлі), - повідомив у відповіді на запит секретар Рівнеради Андрій Грещук.

Тим часом начальник управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області Ігор Мічуда наголосив, що навіть якщо самобуди в будинку є, то ніхто не звертався за можливістю їх легалізувати.

- До нас не надходило заяв, щодо прийняття в експлуатацію об’єктів, побудованих без дозволів на виконання будівельних робіт, за адресою: м.Рівне, вул.Гагаріна,29. Разом з тим повідомляємо, що заходи за порушення містобудівного законодавства, передбачені Кодексом України про Адміністративні правопорушення та/або Законом України «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», повідомив у відповіді на запит Ігор Мічуда. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.