Частина вилученої в Рівному рекордної партії бурштину зникла

Співробітники Міністерства внутрішніх справ не можуть дорахуватися кількох мішків із бурштином, вилучених 4 серпня у державного підприємства «Укрбурштин». Про це повідомили "Власти.нет", посилаючись на МВС.

«Зараз перевертають всі кабінети та приміщення з метою пошуку відсутнього бурштину. За попередніми даними, зникло 8 мішків бурштину зі 104 », - повідомили в МВС.

Також у відомстві зазначили, що поки що не можуть призначити експертизу вилученого каменю, яку потрібно провести в рамках кримінального провадження, щоб встановити його родовище і реальну вартість.

«У нас є відео, де співробітниками відомства було зафіксовано 104 мішки бурштину. Під час проведення експертизи, безумовно, виникне питання про відсутніх 8 мішків. Тому ми не можемо її призначити, доки не знайдемо недостачу. Ви ж розумієте, що це кримінальна відповідальність для слідчого, коли зникають речові докази і арештоване майно», - пояснили в МВС.

У міністерстві також не виключили, що відсутні мішки могли викрасти зловмисники.

«Коли везли бурштин в Київ, був поспіх, керівництво квапило. Там і протоколи з описом майна не зовсім правильно були складені. Можливо, на це й розраховували ті, хто його вкрав. Але про це поки що говорити рано. Це всього лише одна з версій », - уточнили у відомстві.

На уточнююче питання, чи буде відкрито за цим фактом кримінальне провадження, в МВС відповіли, що поки що все ж сподіваються знайти зниклий бурштин.

Нагадаємо, 4 серпня, співробітники правоохоронних органів вилучили партію бурштину у ДП «Укрбурштин» в рамках кримінального провадження за фактом зникнення 2 акумуляторів у невідомої особи.

За словами Міністра Арсена Авакова, кількість вилученого бурштину становила 2,6 тонни.

У ДП «Укрбурштин» заявили про неправомірність дій співробітників міліції, надавши документи, які підтверджують, що бурштин належить підприємству і був законно здобутий його підрядниками. Також в «Укрбурштин» заявили, що бурштин готувався до відправки на експертизу з метою подальшої реалізації за допомогою аукціону, як цього вимагає українське законодавство.

Ключові слова: 

Коментарі

мусор і мізки???то ж,речі несумісні:))

Знайди свої мізки, забув як всирався коли Правий сектор вашу ментівню брав, як ви тижнями по квартирах сиділи, боячись що ваш череп лусьне, як ми вас тоді? Час твій ще прийде гнида !!!!

Тебе - дібілоїд треба в АТО! Ти відсоток нулевий! Блакаеш тут як під..ра жопа! Готуйся червяк. Знайдемо!

хто на що вчився ? навіть вже несмішно - .розкрити майновий злочин- грабунок- крадіжку транспорту-задокументувати конверт -затримати хабарника нема кому ? а стирити завелось дуже багато -може пора іх посапати трохи починаючи з рівно з самого товстого будяка.

Всіх працівників МВД разом з Аваковим засудити і послати в АТО- хай додадуть відсоток до мобілізації!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.