«РЕНОМЕ» подарувало особливим діткам Рівного унікальний ігровий майданчик

Сучасний ігровий майданчик із якісними гойдалками, гірками, біговою доріжкою, лавочками та пандусом для діток із особливими потребами облаштувала група компаній «РЕНОМЕ». Розміщений він у затишному місці в рівненському парку імені Т. Шевченка. Такий подарунок мешканцям міста група компаній «РЕНОМЕ» зробила до 25 дня народження компанії та у рамках благодійного проекту «Заради усмішок дітей».

Як розповіла генеральний директор групи компаній «РЕНОМЕ» Надія Гладкевичвідкриваючи такий майданчик, вони мають на меті привернути увагу громадськості до неповносправних малюків.

- Група компаній «РЕНОМЕ» завжди була соціально відповідальною. І це не перший дитячий майданчик, який ми встановлюємо у Рівному. Адже ми розуміємо, наскільки важливо піклуватися про дітей із особливими потребами і запрошуємо усіх представників бізнесу підтримати таку ініціативу,- зазначила Надія Гладкевич.

У свою чергу, міський голова Рівного Володимир Хомко відзначивщо група компаній «РЕНОМЕ» завжди дбала про мешканців міста. І дуже приємно, що вони встановили перший у місті ігровий майданчик для діток із особливими потребами.

- Потреба у дитячих майданчиках є завжди, їх ніколи не буває забагато. Так, наприклад, нині в Рівному є необхідність встановлення приблизно 100 ігрових майданчиків. Тому дуже приємно, що у нас в місті є соціально відповідальний бізнес, який у цьому допомагає. А дитячий майданчик, який облаштувала група компаній «РЕНОМЕ», взагалі унікальний, адже він обладнаний страховими елементами для задоволення потреб дітей з особливими потребами. Окрім того, всі елементи майданчика виготовлені з якісних матеріалів, він розміщений у затишному й зручному місці з урахуванням того, щоб там був затінок і мами могли добре відпочити з дітьми. Також облаштований пандус, щоб було зручно під'їжджати, - додає Володимир Хомко.

Радіють такому ігровому майданчику й батьки діток із особливими потребами, а самі малята з задоволенням випробовують нові ігрові елементи.

За словами представника громадської організації «Асоціація батьків дітей з особливими потребами» Алли Зімбіцької, для таких малят дуже важливо мати можливість гратися і спілкуватися зі звичайними ровесниками.

- Ми дуже вдячні групі компаній «РЕНОМЕ» за встановлення такого гарного, зручного і безпечного майданчика. Нині наша громадська організація консультує приблизно 100 сімей. І дуже важливо, щоб наші дітки мали змогу гратися разом із іншими, - каже Алла Зімбіцька.

Незважаючи на те, що майданчик тільки відкрили, там вже грається чимало дітлахів і з захопленням розповідає, що саме подобається найбільше.

Семирічка Карина прийшла на новий ігровий майданчик разом із своєю мамою. Дівчинка з задоволенням з'їхала з гірки та побула на гойдалці. Каже, що найбільше їй сподобалася гірка у формі автомобіля, адже на ній можна не лише поз'їжджати, а й відчути себе водієм авто.

Мама ж дівчинки відзначає, що їй подобається те, що ігрові елементи нового дитячого майданчика не лише якісні, а й безпечні. Так, наприклад, гойдалка обладнана спеціальним ременем, яким можна пристебнути дитину, щоб вона не випала під час катання.

 Відзначають батьки й те, що майданчик зручно розміщений — у міському парку імені Т. Шевченка неподалік від входу з вулиці Княгині Ольги. Туди зручно доїжджати як маршрутками, так і тролейбусом. А ще група компаній «РЕНОМЕ» обладнала спеціальний пандус при вході в парк, що дозволяє заїхати туди інвалідними візочками. Тому відпочинок на такому майданчику не лише цікавий, а й зручний.

Тим часом представники групи компаній «РЕНОМЕ» сподіваються, що цей дитячий майданчик стане улюбленим місцем відпочинку серед рівненських батьків і дітей. І додають, що центральний парк міста великий, тому всі соціально відповідальні бізнесмени можуть також зробити хорошу справу та розширити цей ігровий майданчик або реалізувати свою ініціативу.

на правах реклами