Як рятують від спеки тварин у рівненському зоопарку?

Жителі Рівненського зоопарку приймають душ. Такий порятунок від спеки для них придумали працівники звіринцю. Адже під таким палючим сонцем не тільки люди, а й тварини не можуть перебувати, пише "Сфера ТВ". 

Через спеку приймати прохолодний душ змушені і звірі. Саме у такий спосіб у Рівненському зоопарку охолоджують тварин. Хоча не всі полюбляють водні процедури, тому намагаються поливати водою територію, де перебуває тварина, - кажуть працівники звіринцю. 

Ірина Оліферук, заступник директора Рівненського зоопарку:

- Таким чином ми проводимо полив вольєрів. Водичка прохолодна і трошечки температура навколишнього середовища зменшується. Деякі тварини не люблять контакт з водою, коли їх поливають зі шлангу, вони скоріше втікають. Але потім на холодне місце повертаються і таким чином охолоджують свій організм.

Крім холодного душу, деякі жителі зоопарку мають невеликі басейни та ставки. Наприклад, не відчувають зовсім спеки єноти, адже на їх території є невеликий басейн, де вони охолоджуються і дерева, від яких падає тінь. Та і більшість інших тварин мають де, сховатися від сонця.  

Ірина Оліферук, заступник директора Рівненського зоопарку:

- На території Рівненського зоопарку велика кількість зелених насаджень. По-перше, велика частина займається лісом і там розміщено багато вольєрів, особливо там живуть тварини, яким в принципі потрібен холодок. Полярні вовки у нас в лісі знаходяться. Там спека так не відчувається, крім того на території зоопарку є система ставків, басейнів. 

В інших вольєрах, де немає природної тіні, облаштовані спеціальні накриття, які дозволяють тваринам сховатися від пекучого сонця. Крім цього два рази на день всім їм подають прохолодну чисту воду. Тому спекотний період жителі Рівненського зоопарку переносять  нормально. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.