27-29 серпня у Рівному — фестиваль «Art Jazz Cooperation 2015»

Три дні найрізноманітнішого джазу обіцяють організатори VIIІ міжнародного джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation 2015». Відкриють його "TW — Traveling the World band" із Рівного та польський квінтет «New Bone».
Наступного дня, у облдраммузтеатрі,  — гала-концерт. Виступатимуть для рівнян "Tomasz Wendt Quartet" та Тарас Баковський (Польща), Анна Чайковська та Acoustic Quartet». Також приїде гуру українського джазу Олексій Коган. Він презентуватиме свої «Джазові історії».

Олексій Коган — автор і ведучий радіопрограм, арт-директор фестивалю «Alfa Jazz Fest у Львові», продюсер та арт-директор компанії «Jazz in Kiev».Торік він презентував аудіокнигу "Jazz з Олексієм Коганом: Джазові історії". У «Джазових історіях» Коган ділиться спогадами від спілкування з легендарними джазовими музикантами та колективами. Це короткі есе про музику, людей, зустрічі і враження, багато музичних байок, джаз та аудіоілюстрації.Читання п. Олексія будуть супроводжуватись виступами наживо: Богдана Кравчука — саксофон, Володимира Лихошви — гітара, Володимира Камінского — клавішні та Валерія Волкова — барабани.

Крім того, у програмі фестивалю  — виставка джазових фотографій та майстер-клас фотографа Олега Маковського. Завершиться джазовий вікенд у парку "Лебединка" — де гратиме блюз Макс Таврійський.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.