На Рівненщині 60 тисяч сімей отримали субсидії

Субсидію на Рівненщині вже призначено для майже 60 тисяч родин, або ж 15 відсотків від загальної кількості сімей. Тим часом торік державною допомогою користувалися лише 4 тисячі домогосподарств області або трохи більше одного відсотка. Найбільше зареєстрованих заяв щодо субсидій – в обласному центрі, а також у Рівненському та Здолбунівському районах. 

Про це йшлося на селекторній нараді з районами під керівництвом першого заступника голови ОДА Юрія Приварського.

«Зважаючи на те, що у жовтні починається новий опалювальний сезон, до кінця вересня у кожне домогосподарство знову надійдуть бланки заяв і декларацій на оформлення субсидій. Зрозуміло, що буде черговий наплив людей. Тому, до цього часу потрібно завершити обробку всіх документів, які наразі перебувають в управліннях соцзахисту», - звернувся до голів РДА Юрій Приварський.

Нагадаємо, цьогоріч систему надання субсидій змінено – для оформлення державної допомоги тепер необхідно заповнити лише декларацію та заяву. При цьому наразі в декларації вже не потрібно вказувати дані про розмір доходів, а лише вид отримуваного прибутку (зарплата, пенсія чи стипендія) та джерело (установу, підприємство чи організацію), де отримані гроші. Це передбачено Постановою Кабміну № 475. Дані про суми доходів відділи соцзахисту отримують від фіскальної служби, пенсійного фонду, фондів соціального страхування та вищих навчальних закладів.

Подати документи до управлінь соцзахисту населення можна будь-коли. В містах і районах Рівненщини працюють телефони «гарячих ліній» щодо призначення субсидій.

Про це повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.