"Самопоміч" запропонувала своїх кандидатів до Рівнеради

На сайті всеукраїнського обєдання "Самопоміч" опублікували список ймовірних кандидатів від "Самопомочі" на виборах до Рівненської міської ради:

Нагадаємо, що ГО "Самопоміч" в Рівному Ігор Ковалець взимку ініціював скандальний конфлікт з місцевими волонтерами, а також його прізвище ЗМІ повязували з заступником міського голови Рівного Русланом Шевчуком. Тим чаом Михайло Кривенко був головою обласної організації проросійської політичної сили "Голос народу", яка разом з журналістами каналу "Росія 24" під час проведення АТО намагалось провети у Рівному проросійські акції. Крім того Кривенко є близьким товаришем екс-директора фірми "Санком" Святослава Євтушенка. Кажуть, ще один кандидат від "Самопоміч" є адвокатом того ж Євтушенка. 

Ключові слова: 

Коментарі

На сьогодні набагато цікавішими є списки інші: чому жодного фігуранта з цього КАНДИДАТСЬКОГО списку немає у СПИСТУ ТИХ, ХТО УХИЛЯЄТЬСЯ ВІД МОБІЛІЗАЦІЇ ( не беру до уваги кандидатів - жінок та кандидатів, котрим за 50)??? БУЛО Б ДУЖЕ ПЕРЕКОНЛИВО ДЛЯ електорату - спершу довести свою патріотичність і прагнення "боротьби за народ і справедливість" там, де це найнеобхідніше, там, від чого ви, кандидати, усі так успішно "косите" - на Донбасі, в АТО. Після такої перевірки на щирість ваших намірів вас би й без списків обрали! Так що ще не пізно, є час, два місяці. Вперед, там продемонструйте поміч, тільки не собі, а Україні і громаді, "заради чого ви й хочете стати депутатами"!!!

Вітаю. З тактими кандидатами Самопоміч самороспустилась.Шкода.

сподіваюсь,що рівняни гідно оцінять діяльність шісток Медведчука-Бузинарського.От вам,і Самопоміч.На смітник,як і Сволоту..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.