Нардепа Єремеєва поховають на Рівненщині

Сьогодні тіло народного депутата Ігоря Єремеєва привезуть до батьківського дому, у село Острожець, що у Млинівському районі Рівненщини. Про це повідомляє "Galnet", посилаючись на УНН.

За інформацією РБК-Україна, відспівають народного депутата у Верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального Собору р. Луцька. Прощання з ним пройде у Волинському обласному музично-драматичному театрі, а поховають І.Єрємеєва поруч із батьком – на цьому, за твердженням "Вестей" наполягла мати політика Ганна Василівна.

- Хоче, щоби він лежав поруч з Мироном на кладовищі. Ганна вже не плаче, сили немає — з нею зараз сусідки, подруги, – розповіла знайома сім’ї Єремеєвих, працівниця сільради Валентина Миколаївна. – Знаєте, сам Ігор, кажуть, і в Острожець на цьому нещасливому коні приїжджав. До матері, просто з-під Луцька, тут по прямій менше 15 км. Кінь такий спеціальний, по грунтовці йти не може, тільки по дикій траві.

До речі, а словами конюха господарства Андрія, місцевість, де впав Єремеєв, могла бути порита кротами і мати природні ями. - Кінь міг вступити в ямку ‒ таке іноді трапляється, ‒ стверджує він.

Нагадаємо, нещасний випадок з депутатом стався 26 липня, під час катання верхи, а вже 28 липня його перевезли на лікування в приватну клініку в Швейцарії. Проте лікарі не змогли врятувати його життя.

Ігор Єремеєв – депутат кількох скликань від виборчого округу № 23 Волинської області, з листопада 2014 – керівник депутатської групи «Воля народу» у Верховній Раді VIII скликання.Він також був співвласником паливно-промислової групи «Континіум», до якої належать, серед іншого, Херсонський нафтопереробний завод та одна з найбільших в Україні мереж автозаправних станцій WOG.

У 2015 році журнал «Фокус» оцінив його статки в 95 мільйонів доларів, а журнал Forbes – у 58 мільйонів доларів, в обох рейтингах він був на 68-му місці серед найбагатших українців.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.