Голову спілки ветеранів АТО Рівненщини знову мобілізують до війська

У Рівному - скандал навколо обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини. Доки один із засновників спілки, колишній боєць батальйону "Горинь" затриманий на хабарі, голова спілки Федір Капустинський проходить медкомісії, щоб повторно мобілізуватися до лав ЗСУ. 

 

ЗМІ вчора написали про затримання із хабарем у розмірі 11, 5 тисячі гривень співзасновника обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини Олександра Петруся, який відомий під час служби в батальйоні "Горинь" з позивним "Бандера".

Він вимагав та одержав від жителя області неправомірну вигоду для себе у сумі 11500 грн. за вплив на прийняття рішення одним із керівників військового комісаріату про відстрочку від мобілізації.

Його викрила сьогодні неподалік Луцького кільця у Рівному прокуратура разом з колегами із УСБ України в Рівненській області. Про це повідомив заступник прокурора Рівненської області Андрій Боровик.

 — На цей час з вказаною особою проводяться першочергові слідчі дії. Вирішується питання про оголошення підозри у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу, — додав прокурор.

Тим часом голова спілки Федір Капустинський у спілкуванні з журналістом сайту "ВСЕ" прокоментував скандальну ситуацію: 

 - Я сам коли дізнався з новин про це, був шокований. Адже останнім часом Петрусь дистанціювався від спілки, ми з ним давно не спілувались. А тут я дізнався про його затримання. Це дуже прикрий інцидент, але нічого не вдієш. Олександр своїми непорядними діями кинув тінь на організацію, яка представляє інстереси бійців, захисників України. Тим більше, що четверо з засновників нашої організації зараз воюють на фронті. А я сам завершую проходити медкомісію і повторно мобілізуюсь до лав ЗСУ. Вчора мали розмову з Петрусем. Я зауважив, що якщо у нього є честь, то він має написати заяву на вихід зі спілки і не паплюжити імена бойових побратимів. Сьогодні він написав заяву і вийшов зі спілки. Але це не виправдання. Тому надалі працюватимемо ретельніше, щоб такі ситуації не повторювалися. Найближчим часом скличемо збори і проведемо переформатування керівництва спілки, - зауважив Федір Капустинський.

Засновниками Обласної ветеранської спілки учасників АТО Рівненщини є: Капустинський Федір Миколайович, Побережний Павло Володимирович, Українець Антон Юрійович, Садовський Олег Леонідович, Ковалюк Юрій Іванович, Громаков Олександр Анатолійович, Петрусь Олександр Володимирович, Суконнік Віктор Євгенович.

Коментарі

Олександр Петрусь давно відомий у соєму рідному селі Гремяче Острозького району, як брехун,альфонс і злодій(це ще легкі епітети), а те, що його затримали тепер на хабарі -- це лише "квіточки",Нехай компетентні органи ним займуться, то я переконаний, що випливе багато більш ніж цікавого....

ОЛЕКСАНДР ПЕТРУСЬ -- ДАВНО ВІДОМИЙ НА СВОЇЙ МАЛІЙ БАТЬКІВЩИНІ, ЯК АФЕРИСТ З АФЕРИСТІВ...ПРО НЬОГО, ХОЧ БИ Й ХОТІВ, НЕ МОЖНА СКАЗАТИ ЖОДНОГО ХОРОШОГО СЛОВА, МОЖЕТЕ ПЕРЕВІРИТИ, ЦЕ СЕЛО ГРЕМЯЧЕ ОСТРОЗЬКОГО РАЙОНУ...ЦЕ , ПРО ЩО СТАЛО ВІДОМО, МИ ПЕРЕКОНАНІ, ЛИШЕ ДУЖЕ МАЛЕНЬКА І НЕ НАЙГІРША ДІЛЯНОЧКА У ВЕЛИКОМУ ТА ГАНЕБНОМУ ЛАНЦЮГУ ЙОГО БРУДНИХ СПРАВ, ПІД ПРИКРИТТЯМ ВІЙНИ ТА ВОЛОНТЕРСТВА.... ЦЕ МЕРЗОТА З МЕРЗОТ...І СВОЮ СІМЮ ВІН ДАВНО ЗАЛИШИВ І ДІТИ....ОДНА УЧЕНИЦЯ 8 ЧИ 9 КЛАСУ ДАВНО НЕ НА ЙОГО УТРИМАННІ...І НІКОЛИ, НАПЕВНО, Й НЕ БУЛИ....

це зараз така тенденція, пійманим злочинцям пропонують альтернативу або в тюрму або мобілізація до війська, звичайно вони обирають останнє, так виконується план мобілізації. Про якість війська можете здогадатися самі. Таку практику вже почали впроваджувати у великих містах. Доречі про це була стання на Цензорі.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.