Рівненська група компаній "РЕНОМЕ": 25 років успіху

Якісні і стильні будівлі, що прикрашають обличчя міста,  металопластикові вікна, які знають в різних регіонах країни, програмне забезпечення, яким, до речі, користується більше 60 українських банків. А ще завжди свіжа риба, яку можна придбати в супермаркетах Рівного. Сьогодні всім цим займається група компаній "РЕНОМЕ". Сьогодні вона відзначає 25-річчя із дня створення. Нині інтереси і активи компанії зосереджені в галузі нерухомості, будівництва, виробництва будматеріалів, інформаційних технологій та розведення живої риби. Натомість все розпочиналося з офісу в одну кімнату, де працівників було більше, аніж стільців.

Як це було, згадує акціонер компанії Віктор Матчук.

«Мине ще трохи часу, і це буде нагадувати казку. Важко повірити, з чого все починалося. У нас була кімната без меблів, де стояло 5 стільців, а людей працювало більше. Сиділи вони по черзі і рідко збиралися там всі разом. Взагалі тоді жилося тяжче, ніж зараз, але розпочинати бізнес виявилося легше, бо вільних ніш було більше. Так, у Рівному такого явища, як утеплення будинків просто не існувало. Доводилося переконувати, що це потрібно, це окупиться, бо не завжди газ коштуватиме 50 доларів за тисячу кубометрів. А взагалі, мабуть, ключовим виявилося те, що було цікаво. І з таким настроєм все продовжувалося. І сьогодні є цікаво. Сподіваюся, так буде завтра і післязавтра».

«Під час одного з тендерів представник компанії, яка є у трійці світових лідерів із виробництва банківського обладнання, сказав, що пишається співпрацею з "РЕНОМЕ". Я також горда з того, що працюю тут, - переконана генеральний директор групи компаній "РЕНОМЕ" Надія Гладкевич. – Пишаюся, коли бачу стелу при в'їзді у Рівне, споруджену "РЕНОМЕ" до однієї з річниць міста. А ще відчуваю гордість, коли на третьому поверсі міськвиконкому розглядаю панно із панорамою центру, де зображено будинки, які також упоряджувала наша компанія». 

Тим часом сьогодні група компаній працює у декількох напрямах. Так, "РЕНОМЕ-СМАРТ" – лідер на українському ринку ІТ-технологій. За словами Надії Гладкевич,  кожен третій банкомат у країні встановлено компанією "РЕНОМЕ".

Разом із тим компанії "РЕНОМЕ-ЄВРОБУД" і "РЕНОМЕ-КОМФОРТ", що працюють у сфері будівництва та нерухомості, втілюють нові сміливі проекти. Одним із таких є "Spectrum" – житловий комплекс, аналогів якому немає не лише у Рівному, а у в Україні.

Водночас компанія "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР" займається металопластиковою продукцією, співпрацюючи з німецькими партнерами. 

Та, окрім того, компанія працює й у сфері сільського господарства. Так, "Рівнерибгосп" вирощує і реалізовує в області живу рибу.

«Сьогодні багато хто знає смак понебельської риби. Її можна знайти на полицях всіх супермаркетів Рівного. А ще у планах – облаштувати у Понебелі рекреаційну зону, де можна було б відпочивати, - ділиться планами Надія Гладкевич. – А ще ми втілюємо соціальні проекти. Це, зокрема, профорієнтація дітей, адаптація вихованців інтернат них закладів, які часто не знають, наприклад, що хліб продається у буханках, а не скибками. А вчора ми відкрили ігровий майданчик, де можуть проводити час малята з особливими потребами. Сьогодні ми також допомагаємо нашим військовим – плетемо маскувальні сітки, відновлюємо техніку, надаємо фінансову підтримку.

За таку позицію і приклад соціально відповідального бізнесу групі компаній "РЕНОМЕ" подякувала міська влада.

- "РЕНОМЕ" – надійна компанія, а це сьогодні дуже важливо. Їх фахівці демонструють креативний підхід до реалізації проектів, і це мені подобається, - коментує заступник міського голови Рівного Сергій Васильчук. – "РЕНОМЕ" не лише забезпечує роботою декілька сотень людей, сплачує податки. Ця компанія відома ще й своїми благодійними справами. Тому радий, що маю честь їх вітати сьогодні.

Насамкінець Сергій Васильчук нагородив кращих працівників групи компаній – Людмилу Кубай (директора "РЕНОМЕ-ПАРТНЕР"), Федора Делегана (директор "РЕНОМЕ-КОМФОРТ"), Віктора Пономаренка (заступника директора "РЕНОМЕ-СМАРТ"), Ларису Зелінську (головного бухгалтера ПрАТ "РЕНОМЕ"), Андрія Моніча (головного інженера "РЕНОМЕ").

На правах реклами