Кошти, зібрані під час гри Верес - Нікополь, передали на лікування дитини

Представники Народного клубу "Верес" передали 15 тисяч гривень на лікування Оберемчука Артема, який мріє стати видатним футболістом рівненської команди. 12-ти річного хлопчика спіткала хвороба – саркома Юінга лівої стегнової кістки, лікарі виявили злоякісну пухлину. Дані кошти було зібрано на першому домашньому матчі "Верес".

Про це повідомили у інформаційній службі Народного Клубу "Верес", повідомляє "ВСЕ про СПОРТ".

Згідно повідомлення, гравці команди "Верес" подарували Артемові шарф, побажали швидкого одужання, та зауважили, що чекають Артема на тренування до себе. «Ми приїхали поспілкуватися з хлопцем, бо для нього це потрібно. Він чекає зустрічей  і ми не можемо залишатися осторонь, бо знайомі вже зо три тижні. Віримо в нього і чекаємо на матчі 24-го серпня.»,- сказав гравець НК "Верес" Богдан Скоцький .

Зібрану фінансову допомогу - для лікування хлопця - 15 тисяч гривень - "вересівці" передали сьогодні у обласній лікарні Рівного мамі Артема, Ірині Оберемчук.

«Наша команда вирішила зробити свій вклад і допомогти. Ця сума на підтримку рівнянина, який мріє грати у футбол, не є велика, лише 15%  (15.000) . Але таким чином закликаємо усіх допомагати, і не лише Артему.»,- пояснив на зустрічі генеральний директор Євген Донцов.

Він також поінформував, що "громада «Верес» і надалі планує допомагати людям, які потребують цього, адже вважає цінною  прояву доброчинності.

Мама Артема сказала, що дякує  народному "Вересу" за моральну і матеріальну підтримку, адже вона їм дуже потрібна в цей час. "Нас чекає дуже тривале лікування і складна операція в Києві. Ми пройшли лише п`ять хімій, попереду не менше десяти. Та дякую за моральну підтримку, бо саме вона додає нам сил боротися.",- говорить Ірина Оберемчук.

Коментарі

Дешовый пиар от Хух.. Про что и говорили! Пиар на костях людей! И вата поведется)))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.