Злочинне недбальство: як рівненські комунальники "ремонтують" аварійний міст

Рівняни обурені імітацією ремонту мосту через Устю на вулиці Степана Бандери. Комунальники ремонтуються там дорожнє покриття з порушенням усіх норм. Про це пише громадський активіст Сергій Хомік:

- В Рівному є річечка, Устя. Відповідно є мости. Сьогодні про один із них - по вул.Ст.Бандери. Вже декілька років він аварійний (ну звичайно неофіційно). Ну там, дирки щитами для пішоходів позакладають, тай все. Але час і безгосподарність міської влади (читай безкарність) бере своє. Ну так от. Вже змісяць наше МіськШЕУ старається залатати дірку, що утворилась на з'їзді з мосту в бік Луцька. Що вони лиш не робили, і латали асфальтом; і довбали, потім клали якісь куски залізяк, знову асфальтували. Два-три дні і все знову. А фізика наука просто - є дія - має бути протидія. Невже нувкого не виникло питання - "ЧОМУ ВЖЕ П'ЯТЕ СТАЄ ДІРКИ І ТРІСКАЄ АСФАЛЬТ?". Вже якось я зупинявся і казав - що немає знизу основи - діра, і скільки не клади - ніц не буде. "Ми і самі знаємо, грамотєй знайшовся". Думаю, напевно з знають. Але ж ні. Ну а решта все на фото.

P.S. А варто лише під міст заглянути було. А там вже з машину асфальту "поховали". А це між іншим наші гроші - наші податки. І ХТО ВІДПОВІСТЬ???

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.