Фоторепортаж із похоронів Єремеєва на Рівненщині: Литвин, родичі, бізнес-партнери

На Рівненщині в с. Острожець Млинівського району поховали нардепа Ігоря Єремеєва. На цьому наполягла його мама. Адже там похоронений батько політика. Про це повідомив кореспондент сайту "Чарівне" Денис Грищук. 

Прощання з одним із найбагатших українців відбувалося в Луцьку. Так, до Волинського музично-драматичного театру прийшли сотні лучан. В тому числі були й політики. 

 

Село Острожець Млинівського району на Рівненщині, ніколи не бачило таких елітних автівок 

VIP-персони прибули в маленьке селище, аби віддати шану народному депутату Ігорю Єремеєву. Похоронна процесія протягнулася на кількасот метрів. Всюди стояли охоронці, чергували медики та правоохоронці.

 

Зокрема на похороні були помічені колишній спікер Верховної Ради Володимир Литвин, нинішній віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд, очільник Волинської ОДА Володимир Гунчик та інші. Друзі та родичі Ігоря Єремеєва мали можливість по кілька хвилин сказати прощальні слова:

-    Хочу від імені колег по Парламенту подякувати за уроки Ігоря. Хай спочиває з миром, світла пам’ять, - сказала Оксана Сироїд.

 

-    Ігор був правильним, він був справжній. Він жив і творив для людей, попри шквал критики та паплюження, - виголосив Володимир Литвин.

Нагадаємо, Ігор Єремеєм упав під час їзди на коні. Його забрали до луцької лікарні, звідти перевезли до Києва, а потім він лікувався в одній із клінік Цюриха. Не приходячи до тями Ігор Єремеєв помер 12 серпня. 

 

Денис ГРИЩУК, "Чарівне"

Фото та відео автора

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.