Рівненський військовий медик: "Політики-псевдопатріоти як діти-попрошайки"

Рівненський військовий медик, волонтер Юрій Поліщук у своєму блозі на Facebook порівняв псевдопатріотів з дітьми на Донбасі, які залюбки кричать "Слава Україні" для того щоб отримати гроші або матеріальні блага. 

- Завезли хлопаку до шпиталю, по дорозі на базу пригальмували біля місцевого магазіну. "Слава Україні!!!". "Героям слава." "А дайте шо-нібудь!" "Шо тобі дати?" "Ну, шеврона, ілі бандану..." "А батько де?" "А, бухаєт!" Мда... "А давай я тобі тряпку дам?" На замурзаній мордочці 11-річного аборігєна щирий подив. "А зачєм мнє тряпка?" "Протреш мені фари і лобовуху - отримаєш 20 гривень." "Еееее..." розчаровано протягує юний мешканець лугандонії і біжить до наступної машини з незмінним ором "Слава Україні!!!!" Там за кермом сидів сивочолий стомлений сержант, який побачив у цьому чортеняті свого внука, тому мовчки зняв і віддав свою бандану...
Я дивився "бізнесмену" вслід і думав... про наших дєпутатєрів: кожного разу вони кричать патріотичні речівки, ми їм віримо (або переконуємо себе в цьому), і вони отримують черговий шанс назвати нас лохами і заробити ще трішки бабла. Не протерши навіть лобовуху. 
Я, напевно, наївний чукотський мальчік, але чомусь ще сподіваюсь на те, що в Україні в радах будуть працювати найняті на роботу люди, а не хитрозроблені пиздуни. Dum spiro spero... Бережіть себе, - пише Юрій Поліщук. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.