Рівненських власників маршруток можуть прибрати з ринку перевезень

Перевізники з маршрутів №№ 33 і 37 отримали останнє попередження. Що ще мала зробити міська влада, щоб перевізники, які обслуговують маршрути за №№ 33 і 37, дотримувалися затверджених в умовах договору графіків та інтервалів руху? , - пише "7 днів".

Адже, як свідчать численні скарги рівнян, а також депутатський запит до міського голови від Валентина Демчука (і все підтверджується актами, що складені працівниками управління транспорту та зв’язку), на цих маршрутах вранці й увечері, в години, коли кількість пасажирів меншає, автобусів або немає зовсім, або з восьми лишається один чи два, для «відчіпного».

Тому минулого четверга майже два десятки підприємців-перевізників сиділи й червоніли на нараді, на яку їх закликали заступник рівненського міського голови Сергій Васильчук і начальник управління транспорту і зв’язку Віталій Миронюк.

Сиділи мовчки, бо вже розуміли: справи у них кепські. Кожен із них отримав під розписку попередження, що якщо в серпні знову не возитимуть людей за графіками, то з 1 вересня на їхні маршрути місто оголосить новий тендер. Ну а вони і їхні водії сидітимуть без роботи.

– Коли ціна на дизельне пальне підскочила скажено, ми згодилися переглянути для деяких маршрутів інтервали руху. Нехай маршрутки ходять після 19-ї через 15 хвилин. Та ми зафіксували, що якось за годину двадцять дві хвилини на маршруті не з’явився жоден автобус. Були випадки, коли пасажири взагалі не дочекалися автобусів на зупинках…

Сорок машин працює на 37-му маршруті, приблизно стільки ж – і на 33-му. На кожній машині – по два водії. Законодавство вимагає в разі розірвання договору за ініціативою міста оголосити новий конкурс на маршрути повністю. Виходить, що страждатимуть не тільки ті, хто ігнорує графіки, а всі без винятку. Скільком людям доведеться шукати нове призначення своїм автобусам, за добру половину з яких власники ще виплачують кредити. Проте на цей непопулярний крок міській владі треба йти, бо місто мусить в першу чергу керуватись інтересами пасажирів. Їх тисячі, а водіїв і підприємців – менш як сотня.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.