Смачило "нагнула" реєстраторів - тепер зареєструвати бізнес на Рівненщині можна в зручний час

Нова очільниця Рівненського головного територіального управління юстиції в Рівненській області Іванна Смачило продовжує ламати через коліно корупційні смехи чиновників. Про це вона написала у Facebook:

- У всіх реєстраційних службах Рівненщини скасовані раніше незаконно впроваджені прийомні дні та години для подачі документів з питань державної реєстрації. Тому у випадку, якщо Ви бажаєте зареєструвати бізнес чи право власності на майно, легалізувати громадське утворення або отримати будь-яку іншу послугу, що надає реєстраційні служба, звертайтесь у зручний для Вас час протягом усього робочого дня. Якщо ж Вас не приймають через "не прийомний" або "архівний" день, повідомляйте мене особисто. Не будьте байдужими, змінюємо країну разом! П.С. для підтвердження щирості намірів повідомляю, що на вибори йду виключно як виборець.

Ключові слова: 

Коментарі

Іванка, ще розберись як заставляють реєструвати договори задними числами

Це "побутова корупція". Ви приходите в реєстраційну службу а там "архівний день,"потім "не прийомний " день ,таким чином створюється черга, щоб вирішити питання та не втрачати 2-3 дня людина вимушена дати хабаря.

Ні , це не корупція , це система, яка вкорінилася не тільки в реєстраційній службі

Іванка - молодець! але до чого тут корупційні схеми?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.