Двоє учасників рівненського конкурсу "Моя рибка" показали великий улов

До масштабного фотоконкурсу  "Моя рибка", який триває на сайті "ВСЕ", приєднуються  нові учасники. За його умовами, всі любителі порибалити можуть надсилати фото рекордного улову та виграти приз. Окрім того, конкурс не варто сприймати тільки буквально. Так, можна надсилати світлини тих, кого вважаєте своєю золотою рибкою. Географія учасників необмежена. Тож ділитися тематичними фото можуть жителі різних куточків України. Організатором фотоконкурсу є салон-магазин «Моя підлога».

Тим часом світлини зі своєю рибкою надіслали нові учасники:

Олег Шеремет

Яковчук Мирослав та Назар

Нагадаємо, людина, яка посяде 1 місце, отримає у подарунок сертифікат на  суму 1000 гривень;

за 2 місце — сертифікат на  суму 400 гривень;

за 3 місце — сертифікат на  суму 250 гривень.

Як взяти участь у фотоконкурсі, читайте за посиланням.

Надсилайте своє найкраще фото на електронну адресу vserivne@gmail.com з поміткою "Конкурс".

Переможця обиратимуть шляхом голосування читачів сайту «ВСЕ», яке розпочнеться з 23 серпня та триватиме впродовж  семи  днів. Нагородження переможців відбудеться 3 вересня.

Переглянути фото інших учасників можна тут.

Тому не втратьте свій шанс продемонструвати, якою є ваша рибка, та позмагатися за грошові винагороди від салону-магазину “Моя підлога”. Створюйте свій настрій не тільки вдома, але й на відпочинку разом із “Моя підлога”.

Адреса салону-магазину “Моя підлога”: м. Рівне, вул. Дубенська, 46.Телефон: (096) 814-84-29, (068) 624-26-94.

Коментарі

Тільки у нас на сайте - усе-! Зловив рибку? Та на стіл та приготував! Як оркі голодні. А весь світ - ловить та відпускае! Ні це не Европа - навіть не швуйцарія. Так лохі - рибалки! Я на зиму вже буду їсти! Заготовітелі! Не рибалки! Так отстой! Дайте відео (усе) що цих рибок відпустили а не на пательну... Якій сайт -такі і лузери рибалки!!! Що не наїлись риби?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.