Восени у Рівному музиканти гурту "Скрябін" дадуть безкоштовний концерт

У пам’ять про загиблого Андрія Кузьменка (Кузьми Скрябіна), восени івент-агенції «Мегаподія» організує  у Рівному концерт за участі музикантів гурту «Скрябін». Про це у соціальній мережі "Facebook" повідомив директор івент-агенії "Мегаподія" Роман Яворський. За його слова концерт буде безкоштовним та пройде у центрі міста.

"Сьогодні йому виповнилося б 47. Його з нами немає, але він безсмертний. Людина відзначалася простотою і бомбезним почуттям гумору та справедливості. Це була особистість з великої літери. Людина надзвичайно сильною харизмою. Він завжди житиме у пам’яті людей. З днем народження, Кузьма!

У пам’ять про Андрія, восени «Мегаподія» організує концерт у Рівному за участі музикантів гурту «Скрябін». Він буде безкоштовним. Відбудеться на площі, або на майдані,одним словом - де дозволять можновладці. Ми хочемо, аби музиканти, які все життя стояли із Кузьмою на одній сцені, які разом з ним написали десятки хітів, зіграли їх для всіх, хто любив, любить і любитиме Кузьму. Зіграли для всіх рівнян" - пише Роман Яворський.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.