Авакова просять продемонструвати бурштин, який вилучили на Рівненщині

Державне підприємство «Укрбурштин» закликає Міністерство внутрішніх справ публічно продемонструвати наявність вилученого бурштину, об’ємом 2,6 тон.

“Зважаючи на те, що інформацію про зникнення 8 мішків бурштинового концентрату із 104, що були неправомірно вилучені у державного підприємства “Укрбурштин”, в Міністерстві внутрішніх справ не змогли ані підтвердити, ані спростувати – вимагаємо від Міністра внутрішніх справ, в присутності представників ЗМІ та громадськості, продемонструвати наявність та цілісність державного майна. Крім того, в таких об’єктивних умовах, співробітники МВС могли б виправити свої процесуальні помилки, а саме врешті-решт оформити протокол вилученого майна, адже досі його немає і усі роблять вигляд, що так й має бути. Але в правовій державі так бути не повинно. Правоохоронці мають бути прикладом дотримання законодавства для громадян, а не навпаки” – зауважили в ДП “Укрбурштин”.

Крім того, державне підприємство категорично наполягає на проведенні експертизи вилученого бурштину у найближчий час. Про це повідомила прес-служба ДП “Укрбурштин”.

“У Міністерстві внутрішніх справ є усі документи, які підтверджують, що бурштин ДП “Укрбурштину” був добутий у законний спосіб, а вилучений  співробітниками МВС незаконно. Ці ж документи, відповідно до закнодавства, є підставою для повернення державного майна та розблокування роботи державної компанії. Результати  експертизи мають стати остаточним доказом того, що бурштин добутий законно і належить державі. Однак, складається враження, що в МВС свідомо не надто квапляться з призначенням експертизи, та й загалом з розслідуванням справи. Причини такої поведінки співробітників міліції незрозумілі, однак, ігнорування законодавсвта вже на перших етапах слідства – насторожує”, - заявили в ДП “Укрбурштин”.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.