У Рівному знищують "черепашки"

На вулиці Млинарська у Рівному демонтовують гаражі – «черепашки». Знесення контролюють депутати Рівнеради Юрій Запорожець, Сергій Паладійчук, Антон Сачук, Олександр Бабат, також тут присутні заступники мера Рівного Руслан Шевчук та Олексій Хмилецький.

Як розповів начальник міського управління містобудування та архітектури Сергій Семенець, знесення пов’язане із благоустроєм території. Всього було підготовлено п`ятнадцять таких об’єктів, але шість з них забрали самі власники.

- Це завершальний етап, який розпочався ще рік тому, - зазначає Сергій Семенець. – В декого були дозволи, в декого не було. Але термін дії експлуатації в цих гаражів закінчився.

За словами головного архітектора міста, незаконні об’єкти повезуть на територію КАТП, де їх складують та чекають, доки звернеться власник. Якщо власники не звертаються, то гаражі оцінять та продадуть, аби покрити вартість витрат на їх знесення. Про це повідомляє прес-служба міськради посилаючись на сайт "Чарівне. інфо"

- Саме головне – це дати сигнал, - каже Руслан Шевчук. – Я про це писав на Фейсбук. В нас багато кіосків, а по гаражам -  взагалі катастрофа.

Ключові слова: 

Коментарі

Правильно!!! Так і треба поступати з тими "черепашками", стоять у дворах ржаві, місце займають, да ще й дітки бігають, не дай Бог хто впаде ще й покалічиться. А так і місце під якісь дитячі майданчики звільниться.

Нехай би з себе почали сцуки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.