На Рівненщині чоловік за допомогою плуга хотів погасити пожежу

Днями у Демидівському районі працювала рейдова група у складі керівництва  Демидівського районного сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області та співробітників міжрайонної екології. Учасники рейдової групи,  стали свідками займання та пожежі на 10 га поля у селі Лисин.

Як повідомляє ГУ ДСНС у Рівненській області, господарі у неймовірно спекотний та вітряний день спалювали картоплиння, і не зогляділися, як вогонь перекинувся на чуже поле. Намагаючись самотужки погасити вогонь та локалізувати пожежу, переляканий чоловік обкопував городником палаючу площу, пробував обгорати територію займання за допомогою плуга, якого прикріпив до власного легкового автомобіля, проте справитися зі стихією ніяк не міг і вогонь швидко поширювався по полю, наближаючись до плантації кукурудзи, яка безсумнівно загорілася б від найменшої жарини.

Рятувальники та екологи, довго не вагаючись, узялися власноруч приборкувати полум’я.  Проте, через сильний вітер вогонь розгорявся з новою силою, подекуди сягаючи росту людини, підійти до вогню було складно. Поки люди боролися зі стихією в одному кінці поля - з другої сторони вітер перекинув пожежу на сусідній город, вогонь перейшов  дорогу по зеленій траві.  Велика маса соломи, що там знаходилася, дала пожежі нову нищівну силу.  Вогонь впевнено підбирався до ще одного поля. Проте на мить вщух вітер, вогонь принишк і зупинився за 30 сантиметрів від наміченої жертви. Тим часом, рятувальники та екологи боролися із вогнем біля поля з кукурудзою. Вітер щораз роздував вогонь, тому в ті секунди, коли він втихав, наполегливі вогнеборці, за допомогою підручних засобів швидко змітали палаючу солому на згорілу половину поля.

Двобій з вогнем  тривав близько двох годин. Винуватець пожежі відповідатиме за свою необачність відповідно до чинного законодавства.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.