"Острозька академія" передала українським військовим автобус

Представники "Острозької академії" вчергове підтримали захисників України. Так, вчора, 17 серпня, університет передав на потреби Української армії автобус «Богдан».

- Адміністрація нашого університету на чолі з ректором Ігорем Пасічником та студентське братство передають автобус „Богдан“ для потреб військових. Хотілося б, аби вони його використовували більше в мирних цілях, ніж у воєнних. Всього вам найкращого, нехай він вам стане в нагоді. Пам´ятайте, що Острозька академія завжди підтримає вас. Миру вам, добра, і повертайтеся живими, -  прокоментував начальник експлуатаційно-технічного відділу НаУОА Микола Галецький.

Нагадаємо, що "Острозька академія" надає допомогу українським військовим не вперше. Упродовж цього непростого періоду професорсько-викладацький склад та працівники університету постійно здійснювали грошові пожертви на армію, закуповували необхідну техніку та одяг, відправляли продукти харчування та ліки.

Також, за повідомленням прес-служби НаУ"ОА", окрім цього, Острозька академія всебічно підтримує університети, студентів і викладачів яких евакуювали із зони бойових дій у мирні міста України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.