Фермери та священики з Рівненщини привітали пацієнтів військового госпіталю зі Спасом

Пацієнтам Рівненського військового госпіталю у день Преображення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа асоціація фермерів та приватних землевласників Рівненщини, а також священнослужителі передали фрукти, мед та інші продукти харчування. Подарунки від землеробів і духівників стали смачним доповненням до лікарняного раціону. Також, учасники АТО, які проходять реабілітацію у військово-лікарняній установі, та інші пацієнти переглянули патріотичний концерт за участі відомих творчих колективів Рівненщини.

- Ми знаємо, що тут, в госпіталі, наших солдат годують добре, що вони усім забезпечені. Тому наша акція – це ратше шана воїнам, які не жалкуючи свого здоров’я захищають наш спокій на східних рубежах держави. Ми хочемо підняти дух пацієнтам та показати свою вдячність. Ми, український народ, - надійний тил для військовослужбовців, - зазначив голова асоціації фермерів та приватних землевласників Рівненщини Дмитро Українець.

Священик отець Роман освятив смаколики та побажав Божого захисту усім українським воїнам. Про це повідомив майор Олександр Гайн із регіонального медіа-центру МО України (м.Львів).

- Наші пацієнти, особливо учасники АТО, потребують уваги, психологічного розвантаження та підтримки. Тому кожен візит волонтерів, священиків, творчих колективів, фермерів та просто небайдужих рівнян завжди сприяють реабілітації та швидшому одужанні бійців. Дякую усім, хто робить вклад в підтримку наших воїнів, - додав начальник Рівненського військового госпіталю полковник медичної служби Олексій Кльонов.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.