У Рівному звучатимуть пісні Скрябіна

Навряд чи в Україні знайдеться людина, яка б не знала Андрія Кузьменка і не чула би його пісень. У лідера гурту «Скрябін» не було звання Народного артиста і це саме той випадок, коли справжню любов народу визначає не відповідний ярлик, а пісні які знаходили відгук у людей. Можливо тому що він, не відділяючи себе від публіки, від своєї країни, був емоційно «синхронізований» зі своїм глядачем; його настрій, настрій його пісень збігалися з тим, що відчували всі ми.

І нехай він ніколи не був «№1», поклавши руку на серце Кузьму можна було б порівняти з акторським терміном «кращий виконавець другого плану», - виявилося, що це набагато важливіше.Вже останній тур «Скрябіна», присвячений 25-річчю групи, був мегауспішний, аншлагам на цих концертах заздрили інші колеги по цеху.

В якийсь момент ми зрозуміли, що пісні Скрябіна - це і є звукова доріжка нашого життя. Для когось вони пов'язані зі своєю молодістю, хтось тільки почав слухати їх нещодавно і відкрив для себе цілий пласт музики, думок, віршів і настроїв, написаних давно але все ще так актуальних зараз. А для когось ці пісні були лише тлом, здалеку асоціюються з якимись календарними подіями; але фон цей не менш важливий - бо під нього проходило життя. Яке, як відомо, одне.

Подивіться, як багато він встиг. Як багато ми пам'ятаємо його жартів, цитат, образів.
Останній концерт Кузьми в Рівному (Не корпоратив, чи не участь у фестивалі, а саме сольний концерт) був в 2012-му. Він був відмінним шоуменом, ведучим, співаком. Він був одним з нас.

25 серпня в Рівненському драмтеатрі відбудеться концерт гурту «Скрябін». Давайте згадаємо ще раз Андрія. Розкладемо перед собою як старі фотографії його пісні. Згадаймо, відкриємо для себе щось нове. І будемо жити далі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.