Рівнянам покажуть рідне місто різних епох

Вже цими вихідними рівняни зможуть побачити рідне місто різних епох в роботах художників. Кожне покоління вносить свої корективи, стилі, смаки в архітектуру, зовнішній вигляд міста. Унікальна виставка відкриється 22 серпня о 14 годині в міському Будинку культури.

Картини яскраво демонструють, як кожне покоління майстрів вело свою образотворчу розповідь про сучасне місто Рівне. В експозиції представлено майже півсотні робіт, автори яких були гостями міста або його жителями. Її підготувало управління культури та туризму спільно з адміністрацією міського Будинку культури. Тож відвідувачі зможуть побачити театральну площу, Свято-Воскресенський собор, вулицю Поштову, історичні та сучасні краєвиди міста.

Також відбудеться презентація альбому, який являє собою першу спробу показати за допомогою творів живопису й графіки, як змінювались місто та світогляд митців у різні часи. Водночас, ця добірка живописних робіт має стати стимулом для митців і у подальшому фіксувати на своїх полотнах різні куточки міста для прийдешніх поколінь.

Окрім того, гарний настрій гостям Виставкової зали даруватимуть творчі колективи міського Будинку культури: народне вокально-інструментальне тріо ‘’Срібна терція’’, ансамбль сучасного танцю ‘’Етика’’ та солістка МБК Іванна Місюк. 

Виставка триватиме: 22 серпня - 10 вересня з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської міської ради. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.