У Рівному безкоштовно роздали 51 земельну ділянку

Безкоштовні земельні ділянки у Рівному може отримати 51 працівник житлово-комунальної сфери міста. Рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внесення змін до договору оренди землі та передачу в власність земельних ділянок в районі КП "Трест зеленого господарства" підтримали 39 депутатів Рівнеради. 

Серед прізвищ, кому передбачені земельні ділянки, є Бортник Андрій Анатолійович. Це ім`я повністю співпадає з іменем члена Рівненського міськвиконкому, "свободівцем", головним лікарем центру екстренної медицини.

Однак, як повідомив у коментарі телефоном голова обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський, у списку лише повний тезка Андрія Бортніка, а не сам "свободівець". 

У свою чергу чергу прес-служба ВО "Свободи" заявила, що Андрій Анатолійович Бортнік не має жодного відношення до безкоштовного отримання земельної ділянки.

Також у списку -Лариса Гема, Оксана Сахнюк Ельвіра Таргонська та інші люди, які можуть бути родичами міцевих чиновників. Кажуть, що всі, хто отримали земельні ділянки у цьому масиві, родичі або наближені особи до рівненських чиновників. Подейкують, що у списку є й прізвища людей, наближених до міського голови Рівного Володимира Хомка. Щоправда, нині підтвердження цього немає.

Перелік тих, хто отримав земельну ділянку в масиві:

Ключові слова: 

Коментарі

ні. він васильович

як коли??а шо,ще не настала?а,як же з гєвалюцією,тіпа гідності,для безмоглих гоїв???

І коли в цій краіні настане справедливість

Каблак - колишній начальник Державної фінансової інспекції. Совпадение? Не думаю.

http://rtb.rv.ua/company/tele/news/2014/06/24/nazaruka-v-sbu-zaminiv-mar....

яке відношення має назрук до юхименка і хто така оксана анатоліїївна. здогадайдесь. це офіційна сторінка РОДТРК.

Доньку Юхименка звати Ірина

Цікаво, що за 30-40 млн. грн. (!) могло місто зробити?
- купити 10 нових, низькопідлогових з кондиціонером ЛАЗів-тролейбусів?
- побудувати естакаду над переїздом на Пересопницькій?
- облаштувати декілька повноцінних веломаршртів через усе місто?

Почесні громадяни міста.Працівники " меча і орала". А воїнам АТО смітник розпаювали..От ділки. Нічого, стане їм кожна соточка такої землі поперек горла. Тільки людям треба об'єднатись. Для початку запити в міську раду, все у фейсбуці потім оприлюднити..Якщо в Рівному є чесні журналісти, то така справа має бути розслідувана.

А Віталій Романюк це часом не чоловік Любові Романюк?

Щось багато однофамільців цікавих відомих у списку: Шульга, Каблак, Таргонська, Гема, Назарук, Павелків, Кібукевич, Сахнюк

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.