Завтра на Рівненщині починають відзначати річницю незалежності України

Завтра, 21 серпня, у Рівненському драмтеатрі відбудуться урочистості з нагоди 24-ї річниці незалежності України. Участь в заходах візьмуть представники влади, громадських і релігійних організацій, політичних партій, діячі науки і культури. Під час урочистостей будуть відзначені мешканці Рівненщини – за вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у розбудову незалежності. 

Початок урочистих заходів о 12 годині.

23 серпня, у День Державного Прапора України, о 10 годині національний стяг буде урочисто піднято на майдані Незалежності у Рівному, а також у населених пунктах області.

Цього ж дня о 12 годині мешканці Рівненщини долучаться до загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими у боротьбі за незалежність нашої держави.

У День незалежності України, 24 серпня, у храмах Рівненщини пройдуть молебні за Україну. О 10.40 відбудеться покладання квітів до пам’ятників «Загиблим за Україну» і Тарасу Шевченку.

Аналогічні заходи з відзначення державних свят пройдуть у всіх районах Рівненщини.

Також у ці дні з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності в обласному центрі, районах і містах Рівненщини відбудуться патріотичні та мистецькі акції, спортивні змагання.

Про це повідомили з прес-служби Рівненської облдержадміністрації.

Коментарі

Роман Сініцин с Владиславом Завацким
15 ч · отредактировано ·

- Парад дивитись будете?
- Да блять будемо. Тільки, латку пришию щас на бронік, бо плити випадають. Мені перед снайпером сєпарським вже неудобно, ще подумає шо я бомж якись.
Донецька область. Так званий "нуль". 30 механізована бригада. Один з батальйонів. Тут немає нічого. Не бачили ані форми (горючої, не горючої, будь-якої), ані взуття, ані техніки, ані аптечок.
Їбаште далі свої залпи у Києві. Війна контрастів. https://www.facebook.com/romabra/posts/10200668435791432:0

Хвилина мовчання і розважальна програма, якщо навіть і патріотична. Які разючі контрасти!!! Хто має моральне право розважатися в той час, коли на сході гине цвіт націії? Кому весело, коли багато українських матерів одягли чорні хустини і захлинаються від сліз? Вони прийдуть на цізаходи? Це по-християнські після хвилини мовчання йти на розважальні заходи? Зухвалий цинізм. Більше тут нічого сказати. Так, життя продовжується. Але ж будьмо людьми!!!!!

Я щось не розумію, буде покладання квітів, буде молебінь, буде хвилина мовчання по загиблим, будуть акції і якась розважальна програма. Що вам не подобається? Тож в Рівному не організовують парад? Не показують скільки в нас піздатої зброї є, яка десь в Києві стоїть, на всякий випадок?

"перемогу в тому, що суспільство буде деморалізоване."- дик,а хіба воно(суспільство) не деморалізоване діями "демократичної і бохаізбраної" влади?:))

Деморалізація суспільства починається не з того, будемо ми святкувати День Незалежності чи ні, а значно глибше, починаючи із глибокого зубожіння і знищення соціальних стандартів.. Влада повинна прагнути до того, щоб цей день наповнити його справжнім змістом, тоді лише Путін потерпить фіаско. А влаштовувати "пир во время чумы".... Звичайно, українці вовинні пам"ятати про цю історичну двту. А ось вибір форми відзначення у час війни повинен бути їй відповідним.

Якщо ми перестанем святкувати День Незалежності, тоді російські наємники можуть святкувати перемогу, перемогу в тому, що суспільство буде деморалізоване. Путхін того і намається добиться. Всі розуміють, що війна, що люди гинуть за нєфіг, що 300-ті звідти присилають, але життя продовжується, треба жити далі, пам"ятати що йде війна і допомогати воякам чим можем.

Урочистості? І знову мільйони "в трубу"? Драма- фейєрія. А чи не правильніше було б в умовах війни оголосити цей день днем жалоби за загиблими, а кошти віддати на підтримку реальних борців за Незалежність України.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.