Рівнянам показали фото спідвеїстів часів СРСР

У радянські часи Рівне було центром спідвейного спорту. На стадіоні "Мототрек" стартували визначні спідвеїсти, які демонстрували силу духу та грандіозні результати змагань. Гучні мотоцикли та гарева доріжка - це було їх головне захоплення. Сьогодні ті часи чоловіки згадують із ностальгією. Залишилося безліч чорно-білих світлин, які сьогодні продемонстрували рівнянам прихильники цього виду спорту, аби нагадати про головні досягнення визначних спортсменів.

29 серня Клуб вболівальників рівненського спідвею буде проводити Відкритий Кубок зі спідвею, з нагоди Дня міста,  присвячений 30-тій річниці перемоги рівненського "Сигналу" у чемпіонаті СРСР.

Змагання стартуватимуть о 17 годині. А о 16:00 відбудеться афтограф-сесія з ветеранами рівненського спідвею. 

- Сьогодні ми проводимо акцію, у якій пропонуємо рівнянам переглянути світлини переможних заїздів спортсменів, що принесли найбільшу славу нашому спідвею. Змагання доволі екслюзивні, адже в кожній команді буде ветеран. Окрім них, стартуватимуть юніори, дорослі спортсмени та польські легіонери Томаш Грановський, Станіслав Бужа. Це дуже сильні спортсмени, - розповів керівник громадської організації "Клуб вболівальників спідвею" Сергій Головня.

Також рівняни можуть стати учасниками клубу спідвею. Для цього потрібно написати заяву і сплатити членський внесок у розмірі 100 гривень або 50 гривень періодичний. 

- Ми збираємо ідейних людей, які люблять спідвей. Тому що вони здатні на більше і можуть допомогти чи матеріально, чи волонтерською працею. Членам клубу пропонуємо знижку на квитки, перед змаганнями є можливість зайти у закритий парк і поспілкуватися зі спідвеїстами.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.