"Свобода" спростувала причетність Бортніка до ділянки на Бурштиновій в Рівному

Безкоштовні земельні ділянки у Рівному може отримати 51 працівник житлово-комунальної сфери міста. Рішення "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внесення змін до договору оренди землі та передачу в власність земельних ділянок в районі КП "Трест зеленого господарства" підтримали 39 депутатів Рівнеради

Серед прізвищ, кому передбачені земельні ділянки, є Бортник Андрій Анатолійович. Це ім`я повністю співпадає з іменем члена Рівненського міськвиконкому, "свободівцем", головним лікарем центру екстренної медицини.

Однак, як повідомив у коментарі телефоном голова обласної організації ВО "Свобода" Олексій Бучинський, у списку лише повний тезка Андрія Бортніка, а не сам "свободівець". 

 

"Свободівець Андрій Бортнік не має жодного відношення до безкоштовного отримання земельної ділянки Редакція сайту «ВСЕ. Сайт чесних новин» приносить свої вибачення члену Рівненського міськвиконкому Бортніку Андрію Анатолійовичу , народному депутату України від м.Рівне Осуховському Олегу Івановичу та представникам Рівненської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» за допущену помилку під час публікації матеріалу. Офіційно повідомляємо, що БОРТНІК Андрій Анатолійович не має жодного відношення до безкоштовного отримання земельної ділянки.."

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Це питання тяниться з 2007 року, знайшли сенсацію. Люди вже давно там будинки побудували та живуть.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.