Рівнян запрошують на ранкову зарядку

Робити зарядку вранці – не лише корисно, а й необхідно у нинішній час, адже хворіти українцям ніяк не можна. На щастя, саме до такої думки схиляються більшість рівнян, які мешкають у мікрорайоні Ювілейний. Для них управляюча компанія «Рівне Дім сервіс» і започаткувала спортивний довгостроковий соціальний проект «Ювілейні ігри».  

На ранкову фітнес-зарядку всіх бажаючих чекатимуть знову в парку «Хіміків» 22 серпня о 10:00. Професійний майстер-клас презентує справжній спортсмен - головний спеціаліст РМЦ «Спорт для всіх» Андрій Галушко.  

Варто підкреслити, що молодий і симпатичний хлопець не курить та не вживає алкогольних напоїв. До проекту «Ювілейні ігри» долучився одразу і без вагань. 

    - Дивлячись на те, як сучасні діти проводять час, хочеться для них щось показувати і вчити їх, як розвиватися фізично, адже здоров’я нині дуже цінне», - зазначив Галушко.

Додав, що крім зарядки рівнянам знову влаштують спортивні змагання. Для найменших будуть естафети і конкурси, а також цікаві ігри, які загартують фізичний дух і на весь день забезпечать гарний настрій.  

Зарядка налаштовує весь день на позитивні емоції, переконаний Андрій Галушко. І не дивно, адже юнак має чималий спортивний досвід.  

- Із 1-го класу я займаюся футболом. Після закінчення школи навчався в РДГУ на факультеті фізичного виховання. Грав у ФК «Штурм», - поділився Андрій. 

Та, як і кожен сучасний українець, Галушко присвячує своє життя не тільки спорту, а й саморозвитку. 

- Люблю читати. Найбільше – біографічні книги про відомих людей, - розповів Андрій.  

 Ініціатори спортивної акції «Ювілейні ігри» раді співпраці з активними, відомими рівнянами, які своїм прикладом демонструють, яким повинен бути українець.  

 

Нагадаємо, ранкові зарядки проводяться на пляжі біля водойми, що у парку «Хіміків». 

   
Про це повідомляє прес-служба Рівненської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.