Сьогодні рівняни можуть побачити рідне місто різних епох в роботах художників

В рамках святкувань Дня міста Управління культури та туризму спільно з міським Будинком культури підготували рівнянам унікальну можливість побачити рідне місто різних епох в роботах художників. Кожне покоління вносить свої корективи, стилі, смаки в архітектуру та зовнішній вигляд міста. Картини митців яскраво демонструють як кожне покоління майстрів вело свою неповторну образотворчу розповідь про сучасне місто Рівне.

В експозиції представлено майже півсотні робіт, автори яких були гостями міста або його жителями. Театральна площа, Свято-Воскресенський Собор, вулиця Поштова, історичні та сучасні краєвиди міста можна побачити відвідавши Виставкову залу міського Будинку культури.

Також в програмі відкриття виставки відбудеться презентація альбому, який являє собою першу спробу показати за допомогою творів живопису й графіки, як змінювались місто та світогляд художників у різні часи. Водночас ця добірка живописних робіт має стати стимулом для митців і у подальшому фіксувати на своїх полотнах різні куточки міста для прийдешніх поколінь.

Окрім того гарний настрій гостям Виставкової зали даруватимуть творчі колективи міського Будинку культури: народне вокально-інструментальне тріо ‘’Срібна терція’’, ансамбль сучасного танцю ‘’Етика’’ та солістка МБК Іванна Місюк.

Виставка триватиме: 22 серпня - 10 вересня

Графік роботи: 12:00 – 18:00

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Адреса: вул. Соборна 3д

Телефон для довідок: 43-93-38

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.