У Рівному водій маршрутки образив учасників АТО

У Рівному водій маршрутки образив учасників АТО та очільника спільки ветеранів АТО Рівненщини Федора Капустинського. Про це він написав у Facebook:

- Не хотілося б говорити на порозі свята про негативне, але в середині кипить. 
22.08 близько 7.40 добираючись до частини, зайшов до маршрутного таксі 61-А маршруту д.н. ВК 3511 АЕ та запитав дозволу у водія (так, саме дозволу) про проїзд за посвідчинням УБД. Від того, що мені відповів водій спершу захотілося просто йому зарядити. А він сказав: "Що, не бачиш людей немає, суєш мені якусь фігню, понакупляли посвідчень. Іздили гроші заробляли тепер тичуть посвідченнями, 70 тисяч уже вас таких". Я запропонував йому поїхати заробляти зі мною на Схід. Водій апелював: "Я вже воював в Афганістані" Емоції я стримав, зрозумів, що це бидло ніде не воювало і так відповідає не тільки мені. Таких треба карати. Жорстко.

- Я зясував - це маршрутка 61-А, номер ВК 3511 АЕ , прізвище водія Кривий. Він хамить водіям вже не вперше. Тому треба вживати рішучих заходів. Інші водії вважають що він веде себе непорядно. Час мабуть звільнити людину, якщо вона не вміє перевозити пасажирів, - дав журналіст, волонтер Юрій Дюг.

Ключові слова: 

Коментарі

Ще б ти так набивало. Сидиш біля цицьки то не вякай. Урод!!!!

Так, посвідчення УБД дає право на безкоштовний проїзд. Я не герой. Коли в маршрутці я бачу пожилих людей, чи багото пасажирів, я завжди плачу. А ти сцикун, чому анонімно пишеш зауваження. Якщо засцяв іти в армію - не бійся відкрито висловити свою точку зору.

А хіба це дає право на безкоштовний проїзд??? Сиділо десь кишки набивало, а тепер своїм папірцем розмахує. Справжні герої не вихваляються, тільки бідло з корочками бігає. Стидоба бля!

А заплатити за проїзд слабо?

Таким водіям треба вручати повістки і хай доказують свою правоту на фронті. Але хотів би звернути увагу автору замітки на велику кількість помилок - "спільки" замість "спілки", "дав журналіст" замість "сказав журналіст". Для такого короткого тексту забагато.

дуже знайома ситуація, такіж ж самі "водії" на маршруті №58 і №47
як правильно можна скаржиться на таку бидлоту?
а часом так хочеться по мордяці йому зарядить..... але..... але.....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.