У Рівному розпочався тиждень фотографії

Таке дійство в місті влаштували вперше. Серед його учасників – фотографи з Індії, Італії, Чехії. Упродовж 7 днів вони представлятимуть свої роботи, а також їздитимуть на пленери мальовничими куточками Рівненщини.

- Ідея влаштувати тривале і насичене фотографічне  дійство виникла давно. Так, я знаю, що у Москві та Ташкенті організовували  місяць фотографії, - розповідає автор ідеї,  фотохудожник Олександр Харват. -  Натомість сьогодні у Рівному розпочинається тиждень фотографії. На захід приїхали майстри з різних країн, які привезли сюди власні виставки. У Рівному вони не вперше, адже працювали у журі конкурсу «Фотовернісаж на Покрову».  Загалом цей захід присвячений Дню незалежності та Дню міста.

Тим часом, окрім експозицій іменитих закордонних фотографів, жителі міста зможуть побачити й  унікальну історичну виставку – Рівне на старих світлинах, а ще «джазові» роботи київського автора.

- Стартував тиждень фотографії з відкриття Четвертого Кубку Рівного з фотомистецтва. Спочатку на цей конкурс  присилали світлини тільки з краєвидами нашого міста. У перший рік його проведення гран-прі поїхало в Чехію. Тамтешній автор побував у Рівному, а потім надіслав світлину на конкурс. Пізніше ми розширили тематику:  не обмежували авторів лише нашим містом. Зрештою, друге гран-прі залишилося в Рівному, третє поїхало в Київ. А цьогоріч його отримає фотограф із Одеси Анжела Надєжда, - розповів Олександр Харват.

Цьогоріч у якості гран-прі – скульптурка авторства Леоніда Гринбокого, оздоблена бурштином.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.