Діти з Кузнецовська підтримають політв'язнів

У Кузнецовську, як і в інших містах-супутниках українських АЕС, оголошується дитячо-юнацький творчий конкурс за темою «З Надією до Перемоги», перший етап якого триватиме до 1 жовтня 2015 року.

З метою активізації творчого потенціалу дітей та підлітків, виявлення обдарованих дітей, а також з метою патріотичного виховання розпочато проведення творчого конкурсу серед школярів «З Надією до Перемоги» на підтримку Надії Савченко, Олега Сенцова, Миколи Карпюка та інших українських політв’язнів , які незаконно ув’язнені в Російській Федерації.

Ідея проведення конкурсу виникла після отримання на адресу ДП «НАЕК «Енергоатом» листа від Надії Савченко у відповідь на передані на її підтримку дитячі роботи попереднього конкурсу. Надії Савченко передали малюнок та лист кузнецовської школярки Ольги Гончар, яка з роботою «Світ – Надія» стала переможницею всеукраїнського конкурсу «АЕС. Добробут. Батьківщина» минулого року. Переможцями стали і восьмирічний Ярослав Базан та десятирічна Дарина Олексін з Кузнецовська, які представляли Рівненську АЕС, з роботою «Сучасні козаки»  в жанрі «Комп’ютерна мультиплікація». Автори відзначених робіт побували у столиці з пізнавальною екскурсійною поїздкою.

Для укріплення дружніх стосунків між дітьми різних регіонів України, формування патріотичного духу в громадах міст-супутників, а також для розвитку патріотичної складової корпоративної культури Компанії переможці конкурсу заохочуватимуться поїздкою до Києва, де відбудеться фінальний етап.

Конкурс проводиться у таких номінаціях: малюнок, анімація, декоративно-прикладне мистецтво. До участі запрошуються учні віком від 10 до 17 років. Термін подання робіт – до 1 жовтня 2015 року. Довідки можна отримати в інформаційному центрі РАЕС «Полісся» та за телефоном 2-14-43.
Про це йдеться на сайті Рівненської АЕС.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.