Керівник "АРМ-ЕКО" Роман Стасюк вітає рівнян із Днем Незалежності

День Незалежності України - це особливе свято для кожного українця. Всі щиро вітають один одного із цим святом нашої Батьківщини. 

Сайт "ВСЕ" продовжує спецпроект "Привітай рівнян". Хочете висловити свої побажання до свят читачам сайту "ВСЕ" - зв'яжіться з нами і нехай Ваше вітання побачать усі! Створимо святковий настрій разом!

 

Керівник "АРМ-ЕКО" Роман Стасюк щиро вітає своїх співвітчизників та бажає того, що найбільше потрібно сьогодні усім нам - мирного неба над головою.

- Сьогодні я прагну, аби цей День був справжнім святом вільної, незалежної та сильної України. Дорогі жителі Рівненщини, я бажаю добра, тепла і достатку кожній родині. Нам довелося відстоювати власну землю, свободу та права. Але я переконаний, що це перший крок до розвитку квітуючої та багатої України. Ми майже досягли незалежності нашої держави. Проте окрім зовнішнього ворога, нам потрібно подолати і внутрішного - корупцію у всіх органах влади та власну байдужість. Лише разом і лише завдяки якісним змінам, наша держава досягне успіху. 

Від щирого серця зичу землякам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення в ім’я соборної незалежної демократичної процвітаючої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу. З святом Вас!