У Рівному Хомко і Чугунніков пересіли у маршрутки

Вчора у Рівному відбулося чимало заходів, присвячених Дню незалежності. Зокрема, прес-служба міськради повідомляє, що голова ОДА Віталій Чугунніков та мер Рівного Володимир Хомко об’їхали місця поховання Героїв, а також вшанували пам`ять воїнів.

Як пише "Чарівне.інфо", на одному із численних фото можна було помітити, як Віталій Чугунніков та Володимир Хомко їхали в маршрутці, тримаючись за поручні - картина досить незвична, зважаючи на те, що особи такого ранку завжди пересуваються на приватному транспорті, а то й з водієм.

Мабуть, більшість рівнян радо підтримають ідею, щоб чиновники пересувалися так кожного дня. 

Коментарі

Хто б то проїхався 67,55 або 35 маршруткою в сторону північного...За одно побачив би графіки руху чиє на кінцевих зупинках.....А то ні графіків...ні маршруток... В кожного свій графік..А ні то проїзд потрібно зробити по 10 грн..і нехай їздять тільки в час-пік.. Все ж для"людей"..

А коли вже журналісти, редактори сайту, почнуть писати новини без помилок?

Запитання до автора статті:- чого нічого не сказано про супровід цієї "маршруткі" автомобілем ДАІ? І що ви пропонуєте- кожний ранок під звук сирени їх на роботу проводжати? Це звичайний піар можновладців, але не забувайте, що люди все бачать і роблять висновки як про керівників так і про таких "журналістів".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.