У Рівному чоловіка вдарило струмом

22 серпня о 14.45 годині ПАТ «Рівнеобленерго» отримало повідомлення, що на приватній території за адресою м. Рівне, вул. Пухова, 15 людина отримала електротравму.

Виїхавши на місце події, оперативна бригада з’ясувала, що потерпілий, якого господар будинку найняв для встановлення огорожі, за допомогою перфоратора проводив розробку грунту. Потерпілий, заглибившись в грунт, пошкодив ізоляцію кабелю 10 кВ і потрарив під дію електричної дуги.

"Швидка" забрала його в лікарню. На даний час потерпілий госпіталізований, стан, зі слів лікарів, важкий.

Узгодження на виконання земляних робіт в охоронній зоні кабельної лінії з Рівненським міським районом електричних мереж ПАТ «Рівнеобленерго» господар приватної території не проводив.

Часто несанкціоновані земельні роботи ставали причиною зникнення електроенергії цілих районів міста. ПАТ “Рівнеобленерго”  постійно наголошує, що такі роботи можуть привести до ураження електричним струмом!

ПАТ “Рівнеобленерго” вкотре звертається до фізичних та юридичних осіб з проханням дотримуватись встановленого законом порядку проведення земляних робіт.

Для проведення земельних робіт необхідно подавати заяву в Управління житлово-комунального господарства міської ради, яке узгоджує це питання зі всіма зацікавленими підприємствами, що надають послуги електро-, газо-, водопостачання, зв'язку та інші.

Представники ПАТ «Рівнеобленерго», прибувши на місце виконання земляних робіт, повинні провести інструктаж та надати дозвіл на проведення робіт. Необхідно дотримуватись правил ведення земляних робіт поблизу кабелів та правил охорони високовольтних ліній електропередач.

Про це повідомили з ПАТ «Рівнеобленерго».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.