Друг екс-кандидата в мери Рівного хвалиться їздою на швидкості 255 км/год

Один з відомих рівнян з неоднозначною репутацією Сергій Мусевич похвалися в Fecebook тим, що заїхав з Рівного до Києва за 1,5 години на швидкості 255 км за годину:

А кажуть, що в Київ за півтори години неможливо заїхати- гарну доріжку "погана" влада нам залишила:) Це не жарти, а досягнення та удосконалення технологій і в столицю за 1,5 години, просто реально:) Закон шаную і не вихваляюся, а розповідаю про досягнення новітніх технологій... перевіряю чи змінилася система і чи є патрульна служба на центральних дорогах держави. 

Сергій Мусевич є близьким другом екс-кандидата в мери Рівного Олега Хижняка. Офіційно Сергія Мусевича називають представником Головуючого Духовної Ради України в Рівненській області. А сам він представляється радником Володимира Шушкевича. Щоб стало зрозуміло нашому читачеві, варто зазначити, що Володимир Шушкевич - це радник екс-секретаря Ради Національної безпеки і оборони Андрія Клюєва. Тобто Сергій Мусевич радник радника, розповідають знаючі люди. 

Ключові слова: 

Коментарі

Я його знаю,він бандитизмом як займався,так і займаєть...а церквою лише прикривається...

Гарну доріжку зробити це був обов'язок тієї ПОГАНОЇ влади. А Ви пишете так, ніби захищаєте та вихваляєте минулу владу за те, що вона зробила таку гарну доріжку. А от скільки наших грошей залили в ту гарну доріжку, а скільки списано та відправлено в кишені тієї ПОГАНОЇ влади це вже інше запитання?????????????

хай для початку заплатить штраф, а потым декларацыю про доходи покаже

Ну й шо , шо рожа товста. За яки гроши людей ?? Откуда в людей гроши?? Всим завидна проста

+

+

Типове бидло, яке живе на гроші людей/.А тепер хай покаже як шанує закон і сплатить штраф

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.