У Рівному збереться "мафія" у вишиванках

Сьогодні в Рівному відбудеться тематична мафіозна вечірка у вишиванках. Її традиційно влаштовує тренінговий центр «Лотос-Інвест».

Всі учасники вечірки матимуть можливість позмагатися у знанні українського фольклору, тому не забудьте підготувати декілька українських пісень, віршів, гуморесок, анекдотів (вияв фантазії вітається). І, звичайно ж, на переможців чекають призи від партнерів.
На найоригінальнішого та найоригінальнішу мафіозі очікує приємний сюрприз.

Вечірка відбудеться за адресою: м.Рівне, вул. Данила Галицького, 16-Б. Реєстрація триватиме з 19.00, офіційне відкриття - о 19.30

А щоб приєднатись до мафіозної вечірки у вишиванках, потрібно оплатити участь. Для постійних клієнтів сума складе 100 грн.
Для зацікавлених новачків вартість участі становитиме при оплаті в день проведення -135грн.

Доступні різні варіанти оплати: готівковим, безготівковим розрахунком, на карту Приватбанку.

*- якщо Ви здійснили оплату внеску, але з поважних причин (хвороба, термінове відрядження, інші форс-мажорні обставини), або повідомили нас про Вашу відсутність на вечірці за 24 години до початку заходу: ми повернемо Вам всі сплачені Вами кошти. Якщо Ви сплатили за участь у вечірці, і не з’явились на неї без поважних причин або повідомили нас пізніше,ніж за 24 години, ми повертаємо Вам 50% сплачених коштів. Просимо поставитися до такої умови з розумінням, бо все ,що ми робимо, спрямоване на те, щоб наші з Вами відносини були довготривалими, взаємовигідними та приємними.

Довідки, повідомлення та реєстрація за телефоном (067)3621131.

Учасникам без вишиванки вхід коштуватиме 200 гривень. 

Перевага надаватиметься тим, хто заздалегідь здійснить оплату організаційного внеску.
 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.