Поранений боєць з Рівненщини потребує допомоги

Незважаючи на нібито перемир’я, українські вояки отримують поранення і потребують підтримки. Як повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі "Фейсбук" рівненська волонтерка Наталія Лозовська, нині вкрай потребує фінансової допомоги на лікування боєць-десантник з Рівненщини Юрій Корейко.

"В продовження теми незалежності… Про тих, хто нам її виборює… 
На Юриній лівій руці – символ сили і незламності – татушечка "За ВДВ". То ще з строкової служби. Його праву руку – хто-зна чи вдасться врятувати після важкої аварії, в яку потрапив бойовий екіпаж на бтрі. 
Юрко Корейко, 24 роки, родом з села Майдан (Костопільський район). В березі 2015 року хлопця мобілізували, служив в залізній 24-тій бригаді. 12 липня отримав важкі травми в с.Жолобки, поблизу Бахмутської траси. В Юрка відкриті переломи обох ніг, перелом тазу. З правою рукою взагалі біда, кілька разів критично поставало питання ампутації. Медики відтягують час в надії на краще, але правиця і досі знерухомлена. За плечима кілька операцій і пересадок, нова шкіра ніяк не приживається. Попереду ще одна складна операція – зшиватимуть тріснутий сечовий міхур. За прогнозами лікарів ще зо три місяці Юра буде знаходитись в Київському госпіталі, а далі тривала реабілітація… Поруч з братом постійно його молодша сестричка Софійка. Саме на її ім’я відкритий рахунок для допомоги солдату. Лишаю його тут, бо ВІН НАШ, бо знаю що серед вас обов’язково знайдуться ті, хто розуміє якою ціною виборюється наша з вами незалежність.
5168 7572 9438 8204 Нагорна Софія Ростиславівна
" - написала на своїй сторінці у "Фейсбук" Наталія Лозовська.

Як пояснила волонтерка, підчас евакуації боєць втратив всі документи і зарплатну банківську картку. Оскільки фінансова допомога на реабілітацію потрібна терміново, кошти для бійця збирають на картку ПриватБанку сестри пораненого бійця.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.